- Главная
- Товары для охоты и рыбалки
- Снаряжение и туризм
- Активный отдых
- Средства для выживания
Средства для выживания
Подбор по параметрам
В наличии
Артикул: BRS-73
| Вага | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Производитель | BRS |
2 950 грн.
В наличии
Артикул: BRS-T15A
| Вага | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Производитель | BRS |
2 770 грн.
В наличии
Артикул: BRS-116
| Вага | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Производитель | BRS |
2 030 грн.
В наличии
Артикул: BRS-11
| Вага | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
| Тип | газовий пальник |
930 грн.
В наличии
Артикул: BRS-3000T
| Вага | 25 г |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
| Тип | газовий пальник |
920 грн.
В наличии
Артикул: BRS-1
| Вага | 87 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
570 грн.
В наличии
Артикул: BRS-3
| Вага | 102 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
970 грн.
В наличии
Артикул: BRS-10
| Вага | 366 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
1 560 грн.
В наличии
Артикул: BRS-H22
| Вага | 470 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
2 040 грн.
В наличии
Артикул: BRS-17B
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
200 грн.
В наличии
Артикул: BRS-41
| Вага | 232 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
460 грн.
В наличии
Артикул: BRS-42
| Вага | 91 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Производитель | BRS |
300 грн.
В наличии
Артикул: BRS-81
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | плита |
8 370 грн.
В наличии
Артикул: BRS-51
| Вага | 185 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | пальник |
860 грн.
В наличии
Артикул: BRS-55
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | пальник |
880 грн.
В наличии
Артикул: BRS-12A
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | пальник |
2 920 грн.
В наличии
Артикул: BRS-41A
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір в розкритому стані | 840x240 мм |
| Розмір в складеному стані | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
320 грн.
В наличии
Артикул: 6927595774960
| Вага | 84 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Аксесуари |
| Висота | 13 см |
340 грн.
В наличии
Артикул: 6927595767672
| Вага | 4.95 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
7 690 грн.
В наличии
Артикул: 6927595749777
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
390 грн.
В наличии
Артикул: AD10
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Посуд |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | пальник |
1 930 грн.
В наличии
Артикул: AD10A
| Вага | 427 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Посуд |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | система для приготування їжі |
2 140 грн.
В наличии
Артикул: AD10B
| Гарантія | 12 місяців |
| Об`єм | 750 мл |
| Производитель | Adimanti |
2 030 грн.
В наличии
Артикул: AD-G23
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | газовий пальник |
160 грн.
В наличии
Артикул: AD-G45
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | газовий пальник |
240 грн.
В наличии
Артикул: 6927595787236
| Вага | 220 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
320 грн.
В наличии
Артикул: 6927595789742
| Вага | 51 г |
| Матеріал | Мідь , алюміній , нержавіюча сталь |
| Розмір | 78 х 104 мм |
| Потужність | 2200 Вт |
| Производитель | Naturehike |
840 грн.
В наличии
Артикул: 6927595701997
| Вага | 0.23 кг |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 90 х 70 х 110 мм |
| Производитель | Naturehike |
| Тип | газовий пальник |
1 300 грн.
В наличии
Артикул: 6927595725696
| Вага | 143 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 9.7 × 6.5 см |
| Производитель | Naturehike |
820 грн.
В наличии
Артикул: BRS-29B
| Вага | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
4 140 грн.






































