- Home
- Produkte für die Jagd und Fischerei
- Ausrüstung und Tourismus
- Aktive Erholung
- Mittel zum Überleben
Mittel zum Überleben
Selection by parameters
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-73
| Vaga | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Hersteller | BRS |
€64,28
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-T15A
| Vaga | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Hersteller | BRS |
€60,35
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-116
| Vaga | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Hersteller | BRS |
€44,23
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-11
| Vaga | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Gasmantel |
€20,27
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-3000T
| Vaga | 25 g |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Gasmantel |
€20,05
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-1
| Vaga | 87 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
€12,42
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-3
| Vaga | 102 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
€21,14
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-10
| Vaga | 366 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
€33,99
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-H22
| Vaga | 470 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
€44,45
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-17B
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
€4,36
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-41
| Vaga | 232 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
€10,03
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-42
| Vaga | 91 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Hersteller | BRS |
€6,54
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-81
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Platte |
€182,36
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-51
| Vaga | 185 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Mantel |
€18,74
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-55
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Mantel |
€19,18
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-12A
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Mantel |
€63,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-41A
| Vaga | 270 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Größe im geöffneten Zustand | 840x240 мм |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
€6,98
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595774960
| Vaga | 84 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Аксесуари |
| Висота | 13 см |
€7,41
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595767672
| Vaga | 4.95 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | Naturehike |
€167,54
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595749777
| Vaga | 250 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | Naturehike |
€8,50
Auf Lager
Herstellerkürzel: AD10
| Garantie | 12 Monate |
| Тип товару | Посуд |
| Hersteller | Adimanti |
| Typ | Mantel |
€42,05
Auf Lager
Herstellerkürzel: AD10A
| Vaga | 427 г |
| Garantie | 12 Monate |
| Тип товару | Посуд |
| Hersteller | Adimanti |
| Typ | System zum Kochen von Igeln |
€46,63
Auf Lager
Herstellerkürzel: AD10B
| Garantie | 12 Monate |
| Об`єм | 750 мл |
| Hersteller | Adimanti |
€44,23
Auf Lager
Herstellerkürzel: AD-G23
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | Adimanti |
| Typ | Gasmantel |
€3,49
Auf Lager
Herstellerkürzel: AD-G45
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | Adimanti |
| Typ | Gasmantel |
€5,23
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595787236
| Vaga | 220 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | Naturehike |
€6,98
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595789742
| Vaga | 51 г |
| Матеріал | Мідь , алюміній , нержавіюча сталь |
| Розмір | 78 х 104 мм |
| Потужність | 2200 Вт |
| Hersteller | Naturehike |
€18,31
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595701997
| Vaga | 0.23 кг |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 90 х 70 х 110 мм |
| Hersteller | Naturehike |
| Typ | Gasmantel |
€28,33
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595725696
| Vaga | 143 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 9.7 × 6.5 см |
| Hersteller | Naturehike |
€17,87
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-29B
| Vaga | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
€90,20






































