BRS

Сортировать:
В наличии
Артикул: BRS-TS07
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
470 грн.
В наличии
Артикул: BRS-P26
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Производитель | BRS |
1 160 грн.
В наличии
Артикул: BRS-38
| Вага | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Производитель | BRS |
| Тип | ложка, виделка |
120 грн.
В наличии
Артикул: BRS-155
| Вага | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Производитель | BRS |
| Тип | набір |
1 880 грн.
В наличии
Артикул: BRS-153
| Вага | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Производитель | BRS |
| Тип | набір |
1 360 грн.
В наличии
Артикул: BRS-5
| Вага | 94 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
530 грн.
В наличии
Артикул: BRS-71
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 10500 Вт |
| Производитель | BRS |
3 960 грн.
В наличии
Артикул: BRS-H23
| Вага | 1.28 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1500 Вт |
| Производитель | BRS |
1 350 грн.
В наличии
Артикул: BRS-32
| Вага | 1.03 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
3 080 грн.
В наличии
Артикул: BRS-6
| Вага | 340 г |
| Матеріал | магнієвий сплав , нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 92 х 80 х 115 мм |
| Призначення | для кемпінгу , для туризму |
1 580 грн.
В наличии
Артикул: BRS-80
| Вага | 1.85 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , Мідь , алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 270*105*165 мм |
| Призначення | для туризму , для подорожей |
4 580 грн.
В наличии
Артикул: BRS-75
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 745 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Висота | 130 мм |
| Потужність | 7 кВт |
3 170 грн.
В наличии
Артикул: BRS-8B
| Вага | 501 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 4500 Вт |
5 360 грн.
В наличии
Артикул: BRS-8
| Вага | 501 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
3 150 грн.
В наличии
Артикул: BRS-7
| Вага | 3.2 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 251*210 мм |
| Призначення | для туризму |
5 860 грн.
В наличии
Артикул: BRS-29B
| Вага | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
4 140 грн.
В наличии
Артикул: BRS-41A
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір в розкритому стані | 840x240 мм |
| Розмір в складеному стані | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
320 грн.
В наличии
Артикул: BRS-12A
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | пальник |
2 920 грн.
В наличии
Артикул: BRS-55
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | пальник |
880 грн.
В наличии
Артикул: BRS-51
| Вага | 185 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | пальник |
860 грн.
В наличии
Артикул: BRS-81
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | плита |
8 370 грн.
В наличии
Артикул: BRS-42
| Вага | 91 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Производитель | BRS |
300 грн.
В наличии
Артикул: BRS-41
| Вага | 232 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
460 грн.
В наличии
Артикул: BRS-17B
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
200 грн.
В наличии
Артикул: BRS-H22
| Вага | 470 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
2 040 грн.
В наличии
Артикул: BRS-10
| Вага | 366 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
1 560 грн.
В наличии
Артикул: BRS-3
| Вага | 102 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
970 грн.
В наличии
Артикул: BRS-1
| Вага | 87 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
570 грн.
В наличии
Артикул: BRS-3000T
| Вага | 25 г |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
| Тип | газовий пальник |
920 грн.
В наличии
Артикул: BRS-11
| Вага | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
| Тип | газовий пальник |
930 грн.




































