- Главная
- Товары для охоты и рыбалки
- Снаряжение и туризм
- Мебель и аксессуары для туризма, охотников и рыбаков | Страница: 2
Мебель и аксессуары для туризма, охотников и рыбаков | Страница: 2
Подбор по параметрам
Сортировать:
Страница - 2
В наличии
Артикул: 6927595741955
| Ширина | 45 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина 1680D Oxford, нейлонова сітка, алюмінієвий сплав. |
| Розмір | 56,5 x 45 x 62 см |
1 730 грн.
В наличии
Артикул: 6927595707234
| Вага | 1.65 кг |
| Матеріал | полотняна тканина 12А Canvas |
| Розмір | габарити місця для сидіння - 120 х 145 см; розміри у розкладеному положенні – 205 х 145 см; розміри у складеному вигляді – 42 х 27 х 11 см |
| Производитель | Naturehike |
| Тип | крісло |
3 460 грн.
В наличии
Артикул: 6927595707227
| Вага | 1.65 кг |
| Матеріал | полотняна тканина 12А Canvas |
| Розмір | габарити місця для сидіння - 120 х 145 см; розміри у розкладеному положенні – 205 х 145 см; розміри у складеному вигляді – 42 х 27 х 11 см |
| Производитель | Naturehike |
| Тип | крісло |
3 640 грн.
В наличии
Артикул: 6927595735091
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D , алюміній , бук |
| Розмір | 52 x 43 x 62 см |
| Производитель | Naturehike |
2 550 грн.
В наличии
Артикул: 6927595735084
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D , алюміній , бук |
| Розмір | 52 x 43 x 62 см |
| Производитель | Naturehike |
2 550 грн.
В наличии
Артикул: 6927595747032
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 113 х 53 х 74 см |
4 510 грн.
В наличии
Артикул: 6927595730676
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 x 56 см |
2 740 грн.
В наличии
Артикул: 6927595730683
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 x 56 см |
2 310 грн.
В наличии
Артикул: 6927595733615
| Вага | 1.28 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 102 х 48 х 43 см |
2 330 грн.
В наличии
Артикул: 6927595749616
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, дерево, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 196x64x43 см |
3 690 грн.
В наличии
Артикул: 6927595777466
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, дерево, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 196x64x43 см |
4 270 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740606
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, нейлон 600D |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190 x 65 x 38 см |
6 630 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740613
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, нейлон 600D |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190 x 65 x 38 см |
7 210 грн.
В наличии
Артикул: 6927595747728
| Вага | 3.19 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190x65x38/18 см |
6 420 грн.
В наличии
Артикул: 6927595747735
| Вага | 3.19 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190x65x38/18 см |
6 420 грн.
В наличии
Артикул: 6927595708620
| Вага | 2.65 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | TPU |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 165x95x65 см |
11 900 грн.
В наличии
Артикул: 6927595721391
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Производитель | Naturehike |
| Тип | стілець |
650 грн.
В наличии
Артикул: 6927595772287
| Вага | 460 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, тканина |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 34 x 25 x 10 см |
1 500 грн.
В наличии
Артикул: 6927595733806
| Вага | 422 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, тканина 600D Oxford |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 46.5 x 23.5 x 22 см |
780 грн.
В наличии
Артикул: 6927595733813
| Вага | 422 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, тканина 600D Oxford |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 46.5 x 23.5 x 22 см |
790 грн.
В наличии
Артикул: 6976023929885
| Вага | 3.48 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній , поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 54 х 53.5 х 84.5 / 67 см |
5 540 грн.
В наличии
Артикул: 6927595737293
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 41 х 34.5 х 29 см |
1 180 грн.
В наличии
Артикул: 6927595737309
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 41 х 34.5 х 29 см |
1 180 грн.
В наличии
Артикул: 6927595750872
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 х 46 х 40.5 см |
1 930 грн.
В наличии
Артикул: 6927595773833
| Вага | 1.35 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд, сітка, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 44 х 46 х 103 см |
3 480 грн.
В наличии
Артикул: 6975641886792
| Вага | 730 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 430 грн.
В наличии
Артикул: 6975641886723
| Вага | 730 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 360 грн.
В наличии
Артикул: 6976023929045
| Вага | 1.4 кг |
| Тип товару | Товари для туризму |
2 060 грн.
В наличии
Артикул: 6927595736777
| Вага | 700 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
2 560 грн.




































