- Home
- Produkte für die Jagd und Fischerei
- Ausrüstung und Tourismus
- Möbel und Accessoires für Tourismus, Jäger und Fischer | Seite: 2
Möbel und Accessoires für Tourismus, Jäger und Fischer | Seite: 2
Selection by parameters
Page - 2
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595741955
| Breite | 45 cm |
| Vaga | 1.2 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина 1680D Oxford, нейлонова сітка, алюмінієвий сплав. |
| Розмір | 56,5 x 45 x 62 см |
€37,70
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595707234
| Vaga | 1.65 кг |
| Матеріал | полотняна тканина 12А Canvas |
| Розмір | габарити місця для сидіння - 120 х 145 см; розміри у розкладеному положенні – 205 х 145 см; розміри у складеному вигляді – 42 х 27 х 11 см |
| Hersteller | Naturehike |
| Typ | Sessel |
€75,39
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595707227
| Vaga | 1.65 кг |
| Матеріал | полотняна тканина 12А Canvas |
| Розмір | габарити місця для сидіння - 120 х 145 см; розміри у розкладеному положенні – 205 х 145 см; розміри у складеному вигляді – 42 х 27 х 11 см |
| Hersteller | Naturehike |
| Typ | Sessel |
€79,31
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595735091
| Vaga | 2.1 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D , алюміній , бук |
| Розмір | 52 x 43 x 62 см |
| Hersteller | Naturehike |
€55,56
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595735084
| Vaga | 2.1 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D , алюміній , бук |
| Розмір | 52 x 43 x 62 см |
| Hersteller | Naturehike |
€55,56
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595747032
| Vaga | 5.8 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 113 х 53 х 74 см |
€98,26
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595730676
| Vaga | 1.1 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 x 56 см |
€59,70
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595730683
| Vaga | 1.1 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 x 56 см |
€50,33
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595733615
| Vaga | 1.28 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 102 х 48 х 43 см |
€50,77
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595749616
| Vaga | 6 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | поліестер, дерево, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 196x64x43 см |
€80,40
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595777466
| Vaga | 6 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | поліестер, дерево, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 196x64x43 см |
€93,03
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595740606
| Vaga | 2.3 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, нейлон 600D |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190 x 65 x 38 см |
€144,45
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595740613
| Vaga | 2.3 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, нейлон 600D |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190 x 65 x 38 см |
€157,09
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595747728
| Vaga | 3.19 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190x65x38/18 см |
€139,87
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595747735
| Vaga | 3.19 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190x65x38/18 см |
€139,87
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595708620
| Vaga | 2.65 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | TPU |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 165x95x65 см |
€259,26
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595721391
| Vaga | 270 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Hersteller | Naturehike |
| Typ | Stolets |
€14,17
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595772287
| Vaga | 460 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, тканина |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 34 x 25 x 10 см |
€32,68
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595733806
| Vaga | 422 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, тканина 600D Oxford |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 46.5 x 23.5 x 22 см |
€17
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595733813
| Vaga | 422 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, тканина 600D Oxford |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 46.5 x 23.5 x 22 см |
€17,22
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6976023929885
| Vaga | 3.48 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній , поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 54 х 53.5 х 84.5 / 67 см |
€120,70
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595737293
| Vaga | 1 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 41 х 34.5 х 29 см |
€25,71
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595737309
| Vaga | 1 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 41 х 34.5 х 29 см |
€25,71
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595750872
| Vaga | 1.7 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 х 46 х 40.5 см |
€42,05
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595773833
| Vaga | 1.35 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд, сітка, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 44 х 46 х 103 см |
€75,82
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6975641886792
| Vaga | 730 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
€31,16
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6975641886723
| Vaga | 730 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
€29,63
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6976023929045
| Vaga | 1.4 кг |
| Тип товару | Товари для туризму |
€44,89
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595736777
| Vaga | 700 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
€55,78




































