- Главная
- Товары для охоты и рыбалки
- Снаряжение и туризм
- Активный отдых | Страница: 2
Активный отдых | Страница: 2
Подбор по параметрам
Сортировать:
Страница - 2
В наличии
Артикул: BRS-7
| Вага | 3.2 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 251*210 мм |
| Призначення | для туризму |
5 860 грн.
В наличии
Артикул: BRS-8
| Вага | 501 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
3 150 грн.
В наличии
Артикул: BRS-8B
| Вага | 501 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 4500 Вт |
5 360 грн.
В наличии
Артикул: BRS-75
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 745 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Висота | 130 мм |
| Потужність | 7 кВт |
3 170 грн.
В наличии
Артикул: BRS-80
| Вага | 1.85 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , Мідь , алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 270*105*165 мм |
| Призначення | для туризму , для подорожей |
4 580 грн.
В наличии
Артикул: BRS-6
| Вага | 340 г |
| Матеріал | магнієвий сплав , нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 92 х 80 х 115 мм |
| Призначення | для кемпінгу , для туризму |
1 580 грн.
В наличии
Артикул: 6927595708613
| Вага | 2.5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 50 х 21,5 х 6,3 см |
| Потужність | 2300 Вт |
7 580 грн.
В наличии
Артикул: 6927595771792
| Вага | 1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюміній, латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 17 х 16,5 см |
| Потужність | 3300 Вт |
5 460 грн.
В наличии
Артикул: BRS-32
| Вага | 1.03 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
3 080 грн.
В наличии
Артикул: BRS-H23
| Вага | 1.28 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1500 Вт |
| Производитель | BRS |
1 350 грн.
В наличии
Артикул: BRS-71
| Вага | 1.1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 10500 Вт |
| Производитель | BRS |
3 960 грн.
В наличии
Артикул: BRS-5
| Вага | 94 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Производитель | BRS |
530 грн.
В наличии
Артикул: BRS-153
| Вага | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Производитель | BRS |
| Тип | набір |
1 360 грн.
В наличии
Артикул: BRS-155
| Вага | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Производитель | BRS |
| Тип | набір |
1 880 грн.
В наличии
Артикул: BRS-38
| Вага | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Производитель | BRS |
| Тип | ложка, виделка |
120 грн.
В наличии
Артикул: BRS-P26
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Производитель | BRS |
1 160 грн.
В наличии
Артикул: BRS-TS07
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
470 грн.
В наличии
Артикул: 6927595787212
| Вага | 465 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | №1: 14,8х11 см, 155 г №2: 13,8х6,5 см, 99 г №3: 13х9,8 см, 127 г №4: 12,1х6,3 см, 84 г |
1 410 грн.
В наличии
Артикул: 6927595723173
| Вага | 537 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
1 300 грн.
В наличии
Артикул: 6927595720226
| Ширина | 8 см |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | PET, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
340 грн.
В наличии
Артикул: 6927595724958
| Вага | 442 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 32 х 10 см |
910 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740231
| Вага | 442 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 750 мл |
920 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740248
| Вага | 536 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1 л |
910 грн.
В наличии
Артикул: 6927595730324
| Вага | 465 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Посуд |
| Производитель | Naturehike |
1 580 грн.
В наличии
Артикул: 6927595736746
| Вага | 26 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | титан |
| Тип товару | Посуд |
| Производитель | Naturehike |
690 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740262
| Вага | 760 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1,25 л |
1 430 грн.
































