- Główna
- Artykuły myśliwskie i wędkarskie
- Sprzęt i Turystyka
- Aktywny wypoczynek | strona: 2
Aktywny wypoczynek | strona: 2
Selection by parameters
Na stanie
Kod: BRS-7
| Waga | 3.2 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 251*210 мм |
| Призначення | для туризму |
547,67 zł
Na stanie
Kod: BRS-8
| Waga | 501 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
294,40 zł
Na stanie
Kod: BRS-8B
| Waga | 501 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 4500 Вт |
500,94 zł
Na stanie
Kod: BRS-75
| Szerokość | 120 mm |
| Waga | 745 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Висота | 130 мм |
| Потужність | 7 кВт |
296,27 zł
Na stanie
Kod: BRS-80
| Waga | 1.85 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , Мідь , алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 270*105*165 мм |
| Призначення | для туризму , для подорожей |
428,04 zł
Na stanie
Kod: BRS-6
| Waga | 340 г |
| Матеріал | магнієвий сплав , нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 92 х 80 х 115 мм |
| Призначення | для кемпінгу , для туризму |
147,67 zł
Na stanie
Kod: 6927595708613
| Waga | 2.5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 50 х 21,5 х 6,3 см |
| Потужність | 2300 Вт |
708,42 zł
Na stanie
Kod: 6927595771792
| Waga | 1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюміній, латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 17 х 16,5 см |
| Потужність | 3300 Вт |
510,29 zł
Na stanie
Kod: BRS-32
| Waga | 1.03 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
287,86 zł
Na stanie
Kod: BRS-H23
| Waga | 1.28 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1500 Вт |
| Producent | BRS |
126,17 zł
Na stanie
Kod: BRS-71
| Waga | 1.1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 10500 Вт |
| Producent | BRS |
370,10 zł
Na stanie
Kod: BRS-5
| Waga | 94 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
49,54 zł
Na stanie
Kod: BRS-153
| Waga | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | cyferblat |
127,11 zł
Na stanie
Kod: BRS-155
| Waga | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | cyferblat |
175,71 zł
Na stanie
Kod: BRS-38
| Waga | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | łyżka, taśma wideo |
11,22 zł
Na stanie
Kod: BRS-P26
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Producent | BRS |
108,42 zł
Na stanie
Kod: BRS-TS07
| Waga | 240 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
43,93 zł
Na stanie
Kod: 6927595787212
| Waga | 465 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | №1: 14,8х11 см, 155 г №2: 13,8х6,5 см, 99 г №3: 13х9,8 см, 127 г №4: 12,1х6,3 см, 84 г |
131,78 zł
Na stanie
Kod: 6927595723173
| Waga | 537 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
121,50 zł
Na stanie
Kod: 6927595720226
| Szerokość | 8cm |
| Waga | 150 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | PET, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
31,78 zł
Na stanie
Kod: 6927595724958
| Waga | 442 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 32 х 10 см |
85,05 zł
Na stanie
Kod: 6927595740231
| Waga | 442 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 750 мл |
85,99 zł
Na stanie
Kod: 6927595740248
| Waga | 536 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1 л |
85,05 zł
Na stanie
Kod: 6927595730324
| Waga | 465 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Посуд |
| Producent | Naturehike |
147,67 zł
Na stanie
Kod: 6927595736746
| Waga | 26 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | титан |
| Тип товару | Посуд |
| Producent | Naturehike |
64,49 zł
Na stanie
Kod: 6927595740262
| Waga | 760 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1,25 л |
133,65 zł
































