- Головна
- Товари для мисливства та риболовлі
- Ножі та інструменти
- Лопати, мачете, мультитули, пили, сокири для туризму, риболовлі та полювання
Лопати, мачете, мультитули, пили, сокири для туризму, риболовлі та полювання
Selection by parameters
В наявності
Артикул: G203
| вага | 217 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | пила, серрейторний і звичайний ніж, мініатюрні ножиці, відкривачка, шило, маленькі ножиці, тримач для змінних біт |
| Колір мультитула | синій , блакитний |
| Розмір у розкритому стані | 165 мм |
910 грн.
В наявності
Артикул: G204
| вага | 253 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | ножі з прямим і серрейторним лезом, невеликі підпружинені ножиці, пила, шило, викрутка з прямим шліцом, відкривачка для консервів |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у розкритому стані | 165 мм |
930 грн.
В наявності
Артикул: G103
| вага | 248 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | пасатижі, кусачки, маленька викрутка плоска, плоска викрутка, ніж, серрейтор, шило, лінійка, пилка, відкривачка для пляшок, консервний ніж, тримач біт, 9 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у розкритому стані | 193 мм |
830 грн.
В наявності
Артикул: G109
| вага | 280 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | ножі з прямою і серрейторною заточкою, відкривачка для пляшок, шило, середня, маленька плоска, довга і хрестоподібна викрутки |
| Колір мультитула | чорний , червоний |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
820 грн.
В наявності
Артикул: G201
| вага | 265 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | ножі з гладкою і серрейторною заточкою, пила, відкривачка для консервів, ножиці, шило, дві невеликі плоскі викрутки |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у розкритому стані | 165 мм |
1 000 грн.
В наявності
Артикул: G301-B
| вага | 253 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
1 820 грн.
В наявності
Артикул: G104S
| вага | 126.2 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, серрейтор, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, шило, пилка для нігтів |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 72 мм |
460 грн.
В наявності
Артикул: G201-H
| вага | 265 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
1 000 грн.
В наявності
Артикул: G2016-P
| вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | камуфляж |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
680 грн.
В наявності
Артикул: G201-B
| вага | 265 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
1 000 грн.
В наявності
Артикул: G112
| вага | 260 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | два ножі: з прямою і серрейторною ріжучою крайкою, шило, лінійка, відкривачки для банок і пляшок, одна хрестоподібна і дві плоских викрутки. |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у розкритому стані | 165 мм |
810 грн.
В наявності
Артикул: G301-H
| вага | 253 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
1 820 грн.
В наявності
Артикул: G106
| вага | 278.6 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у розкритому стані | 165 мм |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
730 грн.
В наявності
Артикул: G107-G2016P
| вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | 22 |
| Колір мультитула | камуфляж |
| Тип мультитулу | повнорозмірний |
730 грн.
В наявності
Артикул: G108
| вага | 280 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | кусачки, плоскогубці, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, рибочистка, відкривачка для пляшок, лінійка, напилок, витягувач гачків, захоплення для гайок і циліндрів, шило, тримач біт, 10 змінних насадок |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Тип мультитулу | повнорозмірний |
700 грн.
В наявності
Артикул: G302-B
| вага | 260 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
2 060 грн.
В наявності
Артикул: G202
| вага | 270 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
1 060 грн.
В наявності
Артикул: G202B
| вага | 270 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
1 060 грн.
В наявності
Артикул: G301
| вага | 253 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
1 820 грн.
В наявності
Артикул: G101-H
| вага | 248 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | кусачки, плоскогубці, маленька викрутка плоска, ніж, ніж з зубчастим лезом, ножиці, відкривачка для пляшок, консервний ніж, для зняття ізоляції, пила, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
850 грн.
В наявності
Артикул: G105
| вага | 210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість функцій | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 105 мм |
780 грн.
В наявності
Артикул: NE20203
| вага | 245 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 16 |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у складеному стані | 11 см |
2 490 грн.
В наявності
Артикул: KT5521Blue
| вага | 10 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | чорний , синій , блакитний |
| Розмір у розкритому стані | 6.8 см |
| Тип мультитулу | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
210 грн.
В наявності
Артикул: KT5521Black
| вага | 10 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | чорний , синій , блакитний |
| Розмір у розкритому стані | 6.8 см |
| Тип мультитулу | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
210 грн.
В наявності
Артикул: KT5018
| вага | 25 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у розкритому стані | 65 мм |
| Тип мультитулу | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
310 грн.
В наявності
Артикул: KT5016
| вага | 16.1 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у розкритому стані | 113 мм |
| Розмір у складеному стані | 61 м |
500 грн.
В наявності
Артикул: KT5014
| вага | 15 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 3 |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у розкритому стані | 60 мм |
240 грн.
В наявності
Артикул: KT5015
| вага | 13 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | синій , блакитний |
| Розмір у розкритому стані | 11 см |
| Розмір у складеному стані | 6.8 см |
240 грн.
В наявності
Артикул: KT5509
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 3 |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір у розкритому стані | 110 мм |
| Розмір у складеному стані | 68 мм |
370 грн.
В наявності
Артикул: KT5013B
| вага | 27 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 5 |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір у розкритому стані | 75 мм |
320 грн.






































