Ganzo

Sort by:
В наявності
Артикул: firestarter
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Виробник | Ganzo |
110 грн.
В наявності
Артикул: Whistle
| вага | 6 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Виробник | Ganzo |
90 грн.
В наявності
Артикул: GSA01-YE
| вага | 0.943 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 34.7 |
| Виробник | Ganzo |
| Тип | пила, топор |
1 330 грн.
В наявності
Артикул: G7452-CF
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Тип ножа | складаний |
| Форма клинка | drop-point |
| вага | 142 г |
| Гарантія | 12 місяців |
920 грн.
В наявності
Артикул: G743-2-GR
| Вид ножа | кишеньковий, викидний |
| Тип ножа | складаний |
| Форма клинка | drop-point |
| вага | 130 г |
| Гарантія | 12 місяців |
1 130 грн.
В наявності
Артикул: G624M-RD
| Вид ножа | кишеньковий |
| Тип ножа | складаний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
120 грн.
В наявності
Артикул: G624M-GR
| Вид ножа | кишеньковий |
| Тип ножа | складаний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
120 грн.
В наявності
Артикул: G624M-BL
| Вид ножа | кишеньковий |
| Тип ножа | складаний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
120 грн.















