- Головна
- Товари для мисливства та риболовлі
- Спорядження та туризм
- Активний відпочинок
- Засоби для виживання
- Інше спорядження
Інше спорядження
Selection by parameters
В наявності
Артикул: BRS-153
| вага | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Виробник | BRS |
| Тип | набір |
1 360 грн.
В наявності
Артикул: BRS-155
| вага | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Виробник | BRS |
| Тип | набір |
1 880 грн.
В наявності
Артикул: BRS-38
| вага | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Виробник | BRS |
| Тип | ложка, бачка |
120 грн.
В наявності
Артикул: BRS-P26
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Виробник | BRS |
1 160 грн.
В наявності
Артикул: BRS-TS07
| вага | 240 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
470 грн.
В наявності
Артикул: 6927595787212
| вага | 465 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | №1: 14,8х11 см, 155 г №2: 13,8х6,5 см, 99 г №3: 13х9,8 см, 127 г №4: 12,1х6,3 см, 84 г |
1 410 грн.
В наявності
Артикул: 6927595723173
| вага | 537 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | Naturehike |
1 300 грн.
В наявності
Артикул: 6927595720226
| Ширина | 8 см |
| вага | 150 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | PET, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
340 грн.
В наявності
Артикул: 6927595724958
| вага | 442 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 32 х 10 см |
910 грн.
В наявності
Артикул: 6927595740231
| вага | 442 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 750 мл |
920 грн.
В наявності
Артикул: 6927595740248
| вага | 536 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1 л |
910 грн.
В наявності
Артикул: 6927595730324
| вага | 465 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Посуд |
| Виробник | Naturehike |
1 580 грн.
В наявності
Артикул: 6927595736746
| вага | 26 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | титан |
| Тип товару | Посуд |
| Виробник | Naturehike |
690 грн.
В наявності
Артикул: 6927595740262
| вага | 760 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1,25 л |
1 430 грн.




















