- Головна
- Товари для мисливства та риболовлі
- Ножі та інструменти
- Лопати, мачете, мультитули, пили, сокири для туризму, риболовлі та полювання
- Набори інструментів
Набори інструментів
Selection by parameters
В наявності
Артикул: GSA01-YE
| вага | 0.943 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 34.7 |
| Виробник | Ganzo |
| Тип | пила, топор |
1 330 грн.
В наявності
Артикул: F804-FS
| Вид ножа | армійський, мачете |
| Тип ножа | нескладаний |
| Форма клинка | drop-point |
| вага | 544 г |
| Гарантія | 12 місяців |
1 500 грн.
В наявності
Артикул: FSA01-YE
| вага | 943 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір мультитула | чорний |
| Тип мультитулу | повнорозмірний |
| Довжина | 34.7 |
1 570 грн.
В наявності
Артикул: FSA02-YE
| вага | 980 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 44 |
| Виробник | Firebird |
| Тип | пила, топор |
2 030 грн.
В наявності
Артикул: AD105
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
1 970 грн.
В наявності
Артикул: AD110A
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
2 770 грн.
В наявності
Артикул: AD220A
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
3 870 грн.
В наявності
Артикул: AD225
| Гарантія | 12 місяців |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
4 740 грн.
В наявності
Артикул: F804
| Вид ножа | армійський, мачете |
| Тип ножа | нескладаний |
| Форма клинка | drop-point |
| вага | 544 г |
| Гарантія | 12 місяців |
1 500 грн.
В наявності
Артикул: Whistle
| вага | 6 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Виробник | Ganzo |
90 грн.
В наявності
Артикул: firestarter
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Виробник | Ganzo |
110 грн.
В наявності
Артикул: KT5524
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Інструменти |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Виробник | NexTool |
| Тип | багатофункціональна лопата |
2 770 грн.
В наявності
Артикул: 6927595744666
| вага | 180 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Naturehike |
770 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717820
| вага | 374 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
800 грн.
В наявності
Артикул: 6927595761847
| вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Виробник | Naturehike |
3 010 грн.
В наявності
Артикул: HK001
| вага | 1.72 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | лопата |
2 200 грн.
В наявності
Артикул: HK002
| вага | 1.73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | лопата |
2 450 грн.
В наявності
Артикул: AXE-003
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | топор |
1 710 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717813
| вага | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Виробник | Naturehike |
800 грн.
В наявності
Артикул: CP-02A
| вага | 28.4 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
4 990 грн.
В наявності
Артикул: CP-02B
| вага | 28.4 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
4 990 грн.
В наявності
Артикул: 960941
| Гарантія | 14 днів |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | СИЛА |
| Тип | Лопати |
204 грн.




























