Naturehike

Sort by:
В наявності
Артикул: 6927595729663
| Форма | півсфера |
| Ширина | 205 см |
| вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
4 050 грн.
В наявності
Артикул: 6927595729656
| Форма | півсфера |
| Ширина | 205 см |
| вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
3 770 грн.
В наявності
Артикул: 6927595762622
| Форма | півсфера |
| Ширина | 175 см |
| вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
4 030 грн.
В наявності
Артикул: 6927595724903
| вага | 360 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | фабричний нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Розмір | 78*39*34 см |
890 грн.
В наявності
Артикул: 6927595749500
| вага | 80 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 80% поліестру, 20% покриття ТПУ |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 42*32*11 cм |
550 грн.
В наявності
Артикул: 6927595749487
| вага | 80 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 80% поліестру, 20% покриття ТПУ |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 42*32*11 cм |
550 грн.
В наявності
Артикул: 6927595739419
| Ширина | 56 м |
| вага | 460 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 130 грн.
В наявності
Артикул: 6927595703793
| вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Ширина в ногах | 145 см |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Загальна довжина | 185 см |
4 000 грн.
В наявності
Артикул: 6927595746264
| Ширина | 27 см |
| вага | 250 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
500 грн.
В наявності
Артикул: 6927595737965
| вага | 150 г |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Виробник | Naturehike |
360 грн.
В наявності
Артикул: 6927595742488
| вага | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | ПВХ + ТПУ + ткань 600D + 5 # SBS |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Виробник | Naturehike |
330 грн.
Стійки для тенту сталеві оцинковані Naturehike Steel poles Updated NH20PJ041, 16мм*2.0м, сірі (2 шт)
В наявності
Артикул: 6927595749562
| вага | 950 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Висота | 200 см |
670 грн.
В наявності
Артикул: 6927595748084
| Ширина | 56 см |
| вага | 530 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 340 грн.
В наявності
Артикул: 6927595748077
| Ширина | 56 м |
| вага | 530 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 340 грн.
В наявності
Артикул: 6927595739402
| Ширина | 56 м |
| вага | 460 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 100 грн.
В наявності
Артикул: 6927595738108
| Ширина | 56 м |
| вага | 460 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
990 грн.
В наявності
Артикул: 6927595722152
| Ширина | 148 см |
| вага | 750 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 080 грн.
В наявності
Артикул: 6927595722169
| Ширина | 148 см |
| вага | 750 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
750 грн.
В наявності
Артикул: 6927595767849
| вага | 36 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | XPE |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 40.5 х 30,5 х 1,5 см |
180 грн.
В наявності
Артикул: 6927595767832
| вага | 36 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | XPE |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 40.5 х 30,5 х 1,5 см |
180 грн.
В наявності
Артикул: 6927595746240
| вага | 250 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46 x 27 x 9.5 cм |
540 грн.
В наявності
Артикул: 6927595746257
| вага | 250 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46 x 27 x 9.5 cм |
520 грн.
В наявності
Артикул: 6927595718674
| вага | 200 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 42х23х17 см |
810 грн.
В наявності
Артикул: 6927595701812
| Форма | півсфера |
| Ширина | 156 см |
| вага | 1.7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | чотирикімнатні |
3 720 грн.
В наявності
Артикул: 6927595746776
| вага | 500 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | ПЕ + алюмінієва фольга |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 160*200 см |
610 грн.
В наявності
Артикул: 6927595746783
| вага | 560 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | ПЕ + алюмінієва фольга |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*200 см |
690 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717301
| вага | 5 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
70 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717325
| вага | 3.6 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
60 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717332
| вага | 5 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
60 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717318
| вага | 5 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
70 грн.




































