BRS

Сортировать:
Страница - 2
В наличии
Артикул: BRS-116
| Вага | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Производитель | BRS |
2 030 грн.
В наличии
Артикул: BRS-T15A
| Вага | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Производитель | BRS |
2 770 грн.
В наличии
Артикул: BRS-73
| Вага | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Производитель | BRS |
2 950 грн.
В наличии
Артикул: BRS-Z12
| Вага | 8.5 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | меблі |
7 530 грн.
В наличии
Артикул: BRS-96
| Вага | 15 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
20 420 грн.
В наличии
Артикул: BRS-94
| Вага | 800 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь , пластик |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
1 440 грн.
В наличии
Артикул: BRS-Z32
| Вага | 6.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | меблі |
6 250 грн.
В наличии
Артикул: BRS-D6
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , пластик , Оксфорд 60D |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | меблі |
1 040 грн.
В наличии
Артикул: BRS-Z31
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 69x69x47-77 см |
3 780 грн.
В наличии
Артикул: BRS-D3A
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд з ПВХ 600x500D і сітчаста тканина |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 82 х 56 х 50 см |
2 360 грн.
В наличии
Артикул: BRS-D21
| Вага | 400 г |
| Матеріал | алюміній 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | меблі |
600 грн.
В наличии
Артикул: BRS-Z33
| Вага | 0.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | BRS |
| Тип | меблі |
870 грн.


















