BRS

Na stanie
Kod: BRS-116
| Waga | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Producent | BRS |
189,72 zł
Na stanie
Kod: BRS-T15A
| Waga | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Producent | BRS |
258,88 zł
Na stanie
Kod: BRS-73
| Waga | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Producent | BRS |
275,71 zł
Na stanie
Kod: BRS-Z12
| Waga | 8.5 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | meble |
703,74 zł
Na stanie
Kod: BRS-96
| Waga | 15 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
1 908,42 zł
Na stanie
Kod: BRS-94
| Waga | 800 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь , пластик |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
134,58 zł
Na stanie
Kod: BRS-Z32
| Waga | 6.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | meble |
584,12 zł
Na stanie
Kod: BRS-D6
| Waga | 1.3 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , пластик , Оксфорд 60D |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | meble |
97,20 zł
Na stanie
Kod: BRS-Z31
| Waga | 4.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 69x69x47-77 см |
353,28 zł
Na stanie
Kod: BRS-D3A
| Waga | 3.3 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд з ПВХ 600x500D і сітчаста тканина |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 82 х 56 х 50 см |
220,57 zł
Na stanie
Kod: BRS-D21
| Waga | 400 г |
| Матеріал | алюміній 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | meble |
56,08 zł
Na stanie
Kod: BRS-Z33
| Waga | 0.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | meble |
81,31 zł


















