BRS

In stock
Артикул: BRS-116
| Vaga | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Producer | BRS |
$49.16
In stock
Артикул: BRS-T15A
| Vaga | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Producer | BRS |
$67.08
In stock
Артикул: BRS-73
| Vaga | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Producer | BRS |
$71.43
In stock
Артикул: BRS-Z12
| Vaga | 8.5 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | furniture |
$182.33
In stock
Артикул: BRS-96
| Vaga | 15 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
$494.44
In stock
Артикул: BRS-94
| Vaga | 800 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь , пластик |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
$34.87
In stock
Артикул: BRS-Z32
| Vaga | 6.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | furniture |
$151.34
In stock
Артикул: BRS-D6
| Vaga | 1.3 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , пластик , Оксфорд 60D |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | furniture |
$25.19
In stock
Артикул: BRS-Z31
| Vaga | 4.1 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 69x69x47-77 см |
$91.53
In stock
Артикул: BRS-D3A
| Vaga | 3.3 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | тканина Оксфорд з ПВХ 600x500D і сітчаста тканина |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 82 х 56 х 50 см |
$57.15
In stock
Артикул: BRS-D21
| Vaga | 400 г |
| Матеріал | алюміній 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | furniture |
$14.53
In stock
Артикул: BRS-Z33
| Vaga | 0.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | furniture |
$21.07


















