Naturehike

Сортировать:
Страница - 5
В наличии
Артикул: 6927595771426
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | МДФ, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 90 x 60 x 37 см |
2 950 грн.
В наличии
Артикул: 6927595777053
| Вага | 720 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір в складеному стані | 45 х 24 см |
| Матеріал | двошаровий поліестер 210Т |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
1 270 грн.
В наличии
Артикул: 6927595734971
| Вага | 2.7 кг |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D |
| Розмір | 81*46*52 см |
| Производитель | Naturehike |
3 570 грн.
В наличии
Артикул: 6927595733608
| Вага | 1.28 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , Катіонна тканина 600D |
| Производитель | Naturehike |
3 470 грн.
В наличии
Артикул: 6927595763438
| Ширина | 55 см |
| Вага | 950 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 730 грн.
В наличии
Артикул: 6927595739303
| Ширина | 40 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
3 140 грн.
В наличии
Артикул: 6927595739297
| Ширина | 40 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
3 140 грн.
В наличии
Артикул: 6927595773147
| Вага | 414 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | дерево |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 65*40*58 см |
9 940 грн.
В наличии
Артикул: 6927595763421
| Ширина | 55 см |
| Вага | 950 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 680 грн.
В наличии
Артикул: 6927595761434
| Ширина | 65 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
4 490 грн.
В наличии
Артикул: 6927595761427
| Ширина | 65 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
4 490 грн.
В наличии
Артикул: 6927595768242
| Ширина | 54 см |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
2 710 грн.
В наличии
Артикул: 6927595768235
| Ширина | 54 см |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
2 470 грн.
В наличии
Артикул: 6927595766392
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
1 950 грн.
В наличии
Артикул: 6927595766385
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
1 770 грн.
В наличии
Артикул: 6927595741948
| Ширина | 45 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 770 грн.
В наличии
Артикул: 6927595750773
| Ширина | 46 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
2 230 грн.























