Naturehike

Na stanie
Kod: 6927595771426
| Waga | 3.6 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | МДФ, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 90 x 60 x 37 см |
275,71 zł
Na stanie
Kod: 6927595777053
| Waga | 720 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wymiary po złożeniu | 45 х 24 см |
| Матеріал | двошаровий поліестер 210Т |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
118,70 zł
Na stanie
Kod: 6927595734971
| Waga | 2.7 кг |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D |
| Розмір | 81*46*52 см |
| Producent | Naturehike |
333,65 zł
Na stanie
Kod: 6927595733608
| Waga | 1.28 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , Катіонна тканина 600D |
| Producent | Naturehike |
324,30 zł
Na stanie
Kod: 6927595763438
| Szerokość | 55cm |
| Waga | 950 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
161,69 zł
Na stanie
Kod: 6927595739303
| Szerokość | 40cm |
| Waga | 2.7 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
293,46 zł
Na stanie
Kod: 6927595739297
| Szerokość | 40cm |
| Waga | 2.7 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
293,46 zł
Na stanie
Kod: 6927595773147
| Waga | 414 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | дерево |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 65*40*58 см |
928,98 zł
Na stanie
Kod: 6927595763421
| Szerokość | 55cm |
| Waga | 950 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
157,01 zł
Na stanie
Kod: 6927595761434
| Szerokość | 65cm |
| Waga | 2.2 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
419,63 zł
Na stanie
Kod: 6927595761427
| Szerokość | 65cm |
| Waga | 2.2 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
419,63 zł
Na stanie
Kod: 6927595768242
| Szerokość | 54cm |
| Waga | 900 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
253,28 zł
Na stanie
Kod: 6927595768235
| Szerokość | 54cm |
| Waga | 900 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
230,85 zł
Na stanie
Kod: 6927595766392
| Waga | 3 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
182,25 zł
Na stanie
Kod: 6927595766385
| Waga | 3 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
165,43 zł
Na stanie
Kod: 6927595741948
| Szerokość | 45cm |
| Waga | 1.2 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
165,43 zł
Na stanie
Kod: 6927595750773
| Szerokość | 46cm |
| Waga | 1.7 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
208,42 zł























