Naturehike

In stock
Артикул: 6927595771426
| Vaga | 3.6 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | МДФ, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 90 x 60 x 37 см |
$71.43
In stock
Артикул: 6927595777053
| Vaga | 720 г |
| Guarantee | 12 months |
| Dimensions when folded | 45 х 24 см |
| Матеріал | двошаровий поліестер 210Т |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
$30.76
In stock
Артикул: 6927595734971
| Vaga | 2.7 кг |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D |
| Розмір | 81*46*52 см |
| Producer | Naturehike |
$86.45
In stock
Артикул: 6927595733608
| Vaga | 1.28 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , Катіонна тканина 600D |
| Producer | Naturehike |
$84.02
In stock
Артикул: 6927595763438
| Width | 55 cm |
| Vaga | 950 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
$41.89
In stock
Артикул: 6927595739303
| Width | 40 cm |
| Vaga | 2.7 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
$76.03
In stock
Артикул: 6927595739297
| Width | 40 cm |
| Vaga | 2.7 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
$76.03
In stock
Артикул: 6927595773147
| Vaga | 414 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | дерево |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 65*40*58 см |
$240.68
In stock
Артикул: 6927595763421
| Width | 55 cm |
| Vaga | 950 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
$40.68
In stock
Артикул: 6927595761434
| Width | 65 cm |
| Vaga | 2.2 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
$108.72
In stock
Артикул: 6927595761427
| Width | 65 cm |
| Vaga | 2.2 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
$108.72
In stock
Артикул: 6927595768242
| Width | 54 cm |
| Vaga | 900 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
$65.62
In stock
Артикул: 6927595768235
| Width | 54 cm |
| Vaga | 900 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
$59.81
In stock
Артикул: 6927595766392
| Vaga | 3 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$47.22
In stock
Артикул: 6927595766385
| Vaga | 3 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$42.86
In stock
Артикул: 6927595741948
| Width | 45 cm |
| Vaga | 1.2 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
$42.86
In stock
Артикул: 6927595750773
| Width | 46 cm |
| Vaga | 1.7 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
$54























