- Головна
- Товари для мисливства та риболовлі
- Спорядження та туризм | Сторінка: 3
Спорядження та туризм | Сторінка: 3

Selection by parameters
Page - 3
В наявності
Артикул: 6975641886723
| вага | 730 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 360 грн.
В наявності
Артикул: 6976023929045
| вага | 1.4 кг |
| Тип товару | Товари для туризму |
2 060 грн.
В наявності
Артикул: 6927595736777
| вага | 700 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
2 560 грн.
В наявності
Артикул: 6976023920400
| вага | 600 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
5 870 грн.
В наявності
Артикул: 6927595712474
| вага | 2.7 кг |
| Тип товару | Товари для туризму |
3 150 грн.
В наявності
Артикул: BRS-73
| вага | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Виробник | BRS |
2 950 грн.
В наявності
Артикул: BRS-T15A
| вага | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Виробник | BRS |
2 770 грн.
В наявності
Артикул: BRS-116
| вага | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Виробник | BRS |
2 030 грн.
В наявності
Артикул: BRS-11
| вага | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Виробник | BRS |
| Тип | газова горілка |
930 грн.
В наявності
Артикул: BRS-3000T
| вага | 25 г |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Виробник | BRS |
| Тип | газова горілка |
920 грн.
В наявності
Артикул: BRS-1
| вага | 87 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
570 грн.
В наявності
Артикул: BRS-3
| вага | 102 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
970 грн.
В наявності
Артикул: BRS-10
| вага | 366 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
1 560 грн.
В наявності
Артикул: BRS-H22
| вага | 470 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
2 040 грн.
В наявності
Артикул: BRS-17B
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | BRS |
200 грн.
В наявності
Артикул: BRS-41
| вага | 232 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
460 грн.
В наявності
Артикул: BRS-42
| вага | 91 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Виробник | BRS |
300 грн.
В наявності
Артикул: BRS-81
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | BRS |
| Тип | плита |
8 370 грн.
В наявності
Артикул: BRS-51
| вага | 185 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | BRS |
| Тип | пальник |
860 грн.
В наявності
Артикул: BRS-55
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | BRS |
| Тип | пальник |
880 грн.
В наявності
Артикул: BRS-12A
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | BRS |
| Тип | пальник |
2 920 грн.
В наявності
Артикул: BRS-41A
| вага | 270 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір у розкритому стані | 840x240 мм |
| Розмір у складеному стані | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
320 грн.
В наявності
Артикул: 6927595774960
| вага | 84 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Аксесуари |
| Висота | 13 см |
340 грн.
В наявності
Артикул: 6927595767672
| вага | 4.95 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | Naturehike |
7 690 грн.
В наявності
Артикул: 6927595749777
| вага | 250 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | Naturehike |
390 грн.
В наявності
Артикул: AD10
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Посуд |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | пальник |
1 930 грн.
В наявності
Артикул: AD10A
| вага | 427 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Посуд |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | система для приготування їжі |
2 140 грн.
В наявності
Артикул: AD10B
| Гарантія | 12 місяців |
| Об`єм | 750 мл |
| Виробник | Adimanti |
2 030 грн.
В наявності
Артикул: AD-G23
| Тип товару | Товари для туризму |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | газова горілка |
160 грн.








































