- Home
- Goods for hunting and fishing
- Equipment and tourism
- Active recreation
- Means for survival
- Other equipment
Other equipment
Selection by parameters
In stock
Артикул: BRS-153
| Vaga | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Producer | BRS |
| Type | recruitment |
$32.93
In stock
Артикул: BRS-155
| Vaga | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Producer | BRS |
| Type | recruitment |
$45.53
In stock
Артикул: BRS-38
| Vaga | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Producer | BRS |
| Type | spoon, saw |
$2.91
In stock
Артикул: BRS-P26
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Producer | BRS |
$28.09
In stock
Артикул: BRS-TS07
| Vaga | 240 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
$11.39
In stock
Артикул: 6927595787212
| Vaga | 465 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | №1: 14,8х11 см, 155 г №2: 13,8х6,5 см, 99 г №3: 13х9,8 см, 127 г №4: 12,1х6,3 см, 84 г |
$34.15
In stock
Артикул: 6927595723173
| Vaga | 537 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$31.48
In stock
Артикул: 6927595720226
| Width | 8 cm |
| Vaga | 150 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | PET, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
$8.24
In stock
Артикул: 6927595724958
| Vaga | 442 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 32 х 10 см |
$22.04
In stock
Артикул: 6927595740231
| Vaga | 442 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 750 мл |
$22.28
In stock
Артикул: 6927595740248
| Vaga | 536 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1 л |
$22.04
In stock
Артикул: 6927595730324
| Vaga | 465 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Посуд |
| Producer | Naturehike |
$38.26
In stock
Артикул: 6927595736746
| Vaga | 26 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | титан |
| Тип товару | Посуд |
| Producer | Naturehike |
$16.71
In stock
Артикул: 6927595740262
| Vaga | 760 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1,25 л |
$34.63




















