BRS

Sort by:
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-TS07
| Vaga | 240 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
€10,24
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-P26
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Hersteller | BRS |
€25,28
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-38
| Vaga | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Löffel, Videoband |
€2,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-155
| Vaga | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Hersteller | BRS |
| Typ | wählen |
€40,96
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-153
| Vaga | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Hersteller | BRS |
| Typ | wählen |
€29,63
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-5
| Vaga | 94 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Hersteller | BRS |
€11,55
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-71
| Vaga | 1.1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 10500 Вт |
| Hersteller | BRS |
€86,28
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-H23
| Vaga | 1.28 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1500 Вт |
| Hersteller | BRS |
€29,42
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-32
| Vaga | 1.03 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Hersteller | BRS |
€67,11
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-6
| Vaga | 340 г |
| Матеріал | магнієвий сплав , нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 92 х 80 х 115 мм |
| Призначення | для кемпінгу , для туризму |
€34,43
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-80
| Vaga | 1.85 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , Мідь , алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 270*105*165 мм |
| Призначення | для туризму , для подорожей |
€99,79
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-75
| Breite | 120 mm |
| Vaga | 745 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Висота | 130 мм |
| Потужність | 7 кВт |
€69,07
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-8B
| Vaga | 501 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 4500 Вт |
€116,78
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-8
| Vaga | 501 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
€68,63
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-7
| Vaga | 3.2 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 251*210 мм |
| Призначення | для туризму |
€127,67
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-29B
| Vaga | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
€90,20
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-41A
| Vaga | 270 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Größe im geöffneten Zustand | 840x240 мм |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
€6,98
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-12A
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Mantel |
€63,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-55
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Mantel |
€19,18
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-51
| Vaga | 185 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Mantel |
€18,74
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-81
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Platte |
€182,36
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-42
| Vaga | 91 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Hersteller | BRS |
€6,54
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-41
| Vaga | 232 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
€10,03
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-17B
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
€4,36
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-H22
| Vaga | 470 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
€44,45
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-10
| Vaga | 366 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
€33,99
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-3
| Vaga | 102 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
€21,14
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-1
| Vaga | 87 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
€12,42
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-3000T
| Vaga | 25 g |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Gasmantel |
€20,05
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-11
| Vaga | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Gasmantel |
€20,27




































