BRS

Sort by:
Na stanie
Kod: BRS-TS07
| Waga | 240 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
43,93 zł
Na stanie
Kod: BRS-P26
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Producent | BRS |
108,42 zł
Na stanie
Kod: BRS-38
| Waga | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | łyżka, taśma wideo |
11,22 zł
Na stanie
Kod: BRS-155
| Waga | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | cyferblat |
175,71 zł
Na stanie
Kod: BRS-153
| Waga | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | cyferblat |
127,11 zł
Na stanie
Kod: BRS-5
| Waga | 94 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
49,54 zł
Na stanie
Kod: BRS-71
| Waga | 1.1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 10500 Вт |
| Producent | BRS |
370,10 zł
Na stanie
Kod: BRS-H23
| Waga | 1.28 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1500 Вт |
| Producent | BRS |
126,17 zł
Na stanie
Kod: BRS-32
| Waga | 1.03 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
287,86 zł
Na stanie
Kod: BRS-6
| Waga | 340 г |
| Матеріал | магнієвий сплав , нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 92 х 80 х 115 мм |
| Призначення | для кемпінгу , для туризму |
147,67 zł
Na stanie
Kod: BRS-80
| Waga | 1.85 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , Мідь , алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 270*105*165 мм |
| Призначення | для туризму , для подорожей |
428,04 zł
Na stanie
Kod: BRS-75
| Szerokość | 120 mm |
| Waga | 745 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Висота | 130 мм |
| Потужність | 7 кВт |
296,27 zł
Na stanie
Kod: BRS-8B
| Waga | 501 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 4500 Вт |
500,94 zł
Na stanie
Kod: BRS-8
| Waga | 501 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
294,40 zł
Na stanie
Kod: BRS-7
| Waga | 3.2 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 251*210 мм |
| Призначення | для туризму |
547,67 zł
Na stanie
Kod: BRS-29B
| Waga | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
386,92 zł
Na stanie
Kod: BRS-41A
| Waga | 270 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Rozmiar w stanie otwartym | 840x240 мм |
| Wymiary po złożeniu | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
29,91 zł
Na stanie
Kod: BRS-12A
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płaszcz |
272,90 zł
Na stanie
Kod: BRS-55
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płaszcz |
82,25 zł
Na stanie
Kod: BRS-51
| Waga | 185 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płaszcz |
80,38 zł
Na stanie
Kod: BRS-81
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płyta |
782,25 zł
Na stanie
Kod: BRS-42
| Waga | 91 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Producent | BRS |
28,04 zł
Na stanie
Kod: BRS-41
| Waga | 232 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
43 zł
Na stanie
Kod: BRS-17B
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
18,70 zł
Na stanie
Kod: BRS-H22
| Waga | 470 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
190,66 zł
Na stanie
Kod: BRS-10
| Waga | 366 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
145,80 zł
Na stanie
Kod: BRS-3
| Waga | 102 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
90,66 zł
Na stanie
Kod: BRS-1
| Waga | 87 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
53,28 zł
Na stanie
Kod: BRS-3000T
| Waga | 25 gr |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
85,99 zł
Na stanie
Kod: BRS-11
| Waga | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
86,92 zł




































