BRS

Sort by:
In stock
Артикул: BRS-TS07
| Vaga | 240 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 15.7 x 15.7 x 9.8 см |
$11.39
In stock
Артикул: BRS-P26
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Посуд |
| Розмір | 260 x 90 x 2.6 мм |
| Producer | BRS |
$28.09
In stock
Артикул: BRS-38
| Vaga | 31 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Producer | BRS |
| Type | spoon, saw |
$2.91
In stock
Артикул: BRS-155
| Vaga | 1.55 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, вогнестійкий пластик |
| Producer | BRS |
| Type | recruitment |
$45.53
In stock
Артикул: BRS-153
| Vaga | 978 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Producer | BRS |
| Type | recruitment |
$32.93
In stock
Артикул: BRS-5
| Vaga | 94 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
$12.84
In stock
Артикул: BRS-71
| Vaga | 1.1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 10500 Вт |
| Producer | BRS |
$95.89
In stock
Артикул: BRS-H23
| Vaga | 1.28 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1500 Вт |
| Producer | BRS |
$32.69
In stock
Артикул: BRS-32
| Vaga | 1.03 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
$74.58
In stock
Артикул: BRS-6
| Vaga | 340 г |
| Матеріал | магнієвий сплав , нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 92 х 80 х 115 мм |
| Призначення | для кемпінгу , для туризму |
$38.26
In stock
Артикул: BRS-80
| Vaga | 1.85 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , Мідь , алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 270*105*165 мм |
| Призначення | для туризму , для подорожей |
$110.90
In stock
Артикул: BRS-75
| Width | 120 mm |
| Vaga | 745 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Висота | 130 мм |
| Потужність | 7 кВт |
$76.76
In stock
Артикул: BRS-8B
| Vaga | 501 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 4500 Вт |
$129.79
In stock
Артикул: BRS-8
| Vaga | 501 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
$76.28
In stock
Артикул: BRS-7
| Vaga | 3.2 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 251*210 мм |
| Призначення | для туризму |
$141.89
In stock
Артикул: BRS-29B
| Vaga | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
$100.25
In stock
Артикул: BRS-41A
| Vaga | 270 g |
| Guarantee | 1 year |
| Size in the open state | 840x240 мм |
| Dimensions when folded | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
$7.75
In stock
Артикул: BRS-12A
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | burner |
$70.71
In stock
Артикул: BRS-55
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | burner |
$21.31
In stock
Артикул: BRS-51
| Vaga | 185 г |
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | burner |
$20.83
In stock
Артикул: BRS-81
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | plate |
$202.67
In stock
Артикул: BRS-42
| Vaga | 91 г |
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Producer | BRS |
$7.27
In stock
Артикул: BRS-41
| Vaga | 232 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
$11.14
In stock
Артикул: BRS-17B
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
$4.85
In stock
Артикул: BRS-H22
| Vaga | 470 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
$49.40
In stock
Артикул: BRS-10
| Vaga | 366 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
$37.78
In stock
Артикул: BRS-3
| Vaga | 102 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
$23.49
In stock
Артикул: BRS-1
| Vaga | 87 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
$13.81
In stock
Артикул: BRS-3000T
| Vaga | 25 g |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
| Type | gas burner |
$22.28
In stock
Артикул: BRS-11
| Vaga | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
| Type | gas burner |
$22.52




































