Fenix

Sort by:
Auf Lager
Herstellerkürzel: ARB-L18-2600
| Garantie | 12 Monate |
| Ємність елемента живлення | 2000-3000 мАг |
| Захист елемента живлення | З захистом |
| Тип елемента живлення | Li-Ion |
| Типорозмір елемента живлення | 18650 |
€11,55
Auf Lager
Herstellerkürzel: AR102
| Garantie | 12 Monate |
| Тип аксесуара | виносна кнопка |
| Hersteller | Fenix |
€17,65
Auf Lager
Herstellerkürzel: E35UE2016
| Vaga | 72 г |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Дальність м. | 160 м |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина | 122 мм |
€35,73
Auf Lager
Herstellerkürzel: TK41C
| Vaga | 280 g |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Дальність м. | 480 м |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 197 мм |
€48,81










