Ganzo

Sort by:
Auf Lager
Herstellerkürzel: firestarter
| Garantie | 12 Monate |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Hersteller | Ganzo |
€2,40
Auf Lager
Herstellerkürzel: Whistle
| Vaga | 6 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Hersteller | Ganzo |
€1,97
Auf Lager
Herstellerkürzel: GSA01-YE
| Vaga | 0.943 кг |
| Garantie | 12 Monate |
| Довжина | 34.7 |
| Hersteller | Ganzo |
| Typ | Säge, Entsafter |
€28,98
Auf Lager
Herstellerkürzel: G7452-CF
| Art des Messers | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Messertyp | складаний |
| Klingenform | drop-point |
| Vaga | 142 г |
| Garantie | 12 Monate |
€20,05
Auf Lager
Herstellerkürzel: G743-2-GR
| Art des Messers | кишеньковий, викидний |
| Messertyp | складаний |
| Klingenform | drop-point |
| Vaga | 130 g |
| Garantie | 12 Monate |
€24,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: G624M-RD
| Art des Messers | кишеньковий |
| Messertyp | складаний |
| Garantie | 12 Monate |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
€2,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: G624M-GR
| Art des Messers | кишеньковий |
| Messertyp | складаний |
| Garantie | 12 Monate |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
€2,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: G624M-BL
| Art des Messers | кишеньковий |
| Messertyp | складаний |
| Garantie | 12 Monate |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
€2,62















