Fenix

Sort by:
In stock
Артикул: ARB-L18-2600
| Guarantee | 12 months |
| Ємність елемента живлення | 2000-3000 мАг |
| Захист елемента живлення | З захистом |
| Тип елемента живлення | Li-Ion |
| Типорозмір елемента живлення | 18650 |
$12.84
In stock
Артикул: AR102
| Guarantee | 12 months |
| Тип аксесуара | виносна кнопка |
| Producer | Fenix |
$19.62
In stock
Артикул: E35UE2016
| Vaga | 72 г |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Дальність м. | 160 м |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина | 122 мм |
$39.71
In stock
Артикул: TK41C
| Vaga | 280 g |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Дальність м. | 480 м |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 197 мм |
$54.24










