- Home
- Produkte für die Jagd und Fischerei
- Messer und Werkzeuge
Messer und Werkzeuge

Selection by parameters
Auf Lager
Herstellerkürzel: G624M-BL
| Art des Messers | кишеньковий |
| Messertyp | складаний |
| Garantie | 12 Monate |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
€2,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: G624M-GR
| Art des Messers | кишеньковий |
| Messertyp | складаний |
| Garantie | 12 Monate |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
€2,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: G624M-RD
| Art des Messers | кишеньковий |
| Messertyp | складаний |
| Garantie | 12 Monate |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
€2,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: G743-2-GR
| Art des Messers | кишеньковий, викидний |
| Messertyp | складаний |
| Klingenform | drop-point |
| Vaga | 130 g |
| Garantie | 12 Monate |
€24,62
Auf Lager
Herstellerkürzel: G7452-CF
| Art des Messers | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Messertyp | складаний |
| Klingenform | drop-point |
| Vaga | 142 г |
| Garantie | 12 Monate |
€20,05
Auf Lager
Herstellerkürzel: G203
| Vaga | 217 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | пила, серрейторний і звичайний ніж, мініатюрні ножиці, відкривачка, шило, маленькі ножиці, тримач для змінних біт |
| Multitool-Farbe | синій , блакитний |
| Größe im geöffneten Zustand | 165 мм |
€19,83
Auf Lager
Herstellerkürzel: G204
| Vaga | 253 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | ножі з прямим і серрейторним лезом, невеликі підпружинені ножиці, пила, шило, викрутка з прямим шліцом, відкривачка для консервів |
| Multitool-Farbe | чорний |
| Größe im geöffneten Zustand | 165 мм |
€20,27
Auf Lager
Herstellerkürzel: G103
| Vaga | 248 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | пасатижі, кусачки, маленька викрутка плоска, плоска викрутка, ніж, серрейтор, шило, лінійка, пилка, відкривачка для пляшок, консервний ніж, тримач біт, 9 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | чорний |
| Größe im geöffneten Zustand | 193 мм |
€18,09
Auf Lager
Herstellerkürzel: G109
| Vaga | 280 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | ножі з прямою і серрейторною заточкою, відкривачка для пляшок, шило, середня, маленька плоска, довга і хрестоподібна викрутки |
| Multitool-Farbe | чорний , червоний |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€17,87
Auf Lager
Herstellerkürzel: G201
| Vaga | 265 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | ножі з гладкою і серрейторною заточкою, пила, відкривачка для консервів, ножиці, шило, дві невеликі плоскі викрутки |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Größe im geöffneten Zustand | 165 мм |
€21,79
Auf Lager
Herstellerkürzel: G301-B
| Vaga | 253 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | чорний |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€39,66
Auf Lager
Herstellerkürzel: G104S
| Vaga | 126,2 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, серрейтор, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, шило, пилка для нігтів |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 72 мм |
€10,03
Auf Lager
Herstellerkürzel: G201-H
| Vaga | 265 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€21,79
Auf Lager
Herstellerkürzel: G2016-P
| Vaga | 250 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | камуфляж |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€14,82
Auf Lager
Herstellerkürzel: G201-B
| Vaga | 265 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | чорний |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€21,79
Auf Lager
Herstellerkürzel: G112
| Vaga | 260 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | два ножі: з прямою і серрейторною ріжучою крайкою, шило, лінійка, відкривачки для банок і пляшок, одна хрестоподібна і дві плоских викрутки. |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Größe im geöffneten Zustand | 165 мм |
€17,65
Auf Lager
Herstellerkürzel: G301-H
| Vaga | 253 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€39,66
Auf Lager
Herstellerkürzel: G106
| Vaga | 278,6 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Multitool-Farbe | чорний |
| Größe im geöffneten Zustand | 165 мм |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€15,91
Auf Lager
Herstellerkürzel: G107-G2016P
| Vaga | 250 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | 22 |
| Multitool-Farbe | камуфляж |
| Multitool-Typ | повнорозмірний |
€15,91
Auf Lager
Herstellerkürzel: G108
| Vaga | 280 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | кусачки, плоскогубці, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, рибочистка, відкривачка для пляшок, лінійка, напилок, витягувач гачків, захоплення для гайок і циліндрів, шило, тримач біт, 10 змінних насадок |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Multitool-Typ | повнорозмірний |
€15,26
Auf Lager
Herstellerkürzel: G302-B
| Vaga | 260 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | чорний |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€44,89
Auf Lager
Herstellerkürzel: G202
| Vaga | 270 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€23,10
Auf Lager
Herstellerkürzel: G202B
| Vaga | 270 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | чорний |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€23,10
Auf Lager
Herstellerkürzel: G301
| Vaga | 253 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€39,66
Auf Lager
Herstellerkürzel: G101-H
| Vaga | 248 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | кусачки, плоскогубці, маленька викрутка плоска, ніж, ніж з зубчастим лезом, ножиці, відкривачка для пляшок, консервний ніж, для зняття ізоляції, пила, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€18,52
Auf Lager
Herstellerkürzel: G105
| Vaga | 210 g |
| Garantie | 12 Monate |
| Anzahl der Funktionen | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 105 мм |
€17
Auf Lager
Herstellerkürzel: NE20203
| Vaga | 245 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Anzahl der Funktionen | 16 |
| Multitool-Farbe | сірий , сріблястий |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 11 см |
€54,25
Auf Lager
Herstellerkürzel: KT5521Blue
| Vaga | 10 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Multitool-Farbe | чорний , синій , блакитний |
| Größe im geöffneten Zustand | 6.8 см |
| Multitool-Typ | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
€4,58
Auf Lager
Herstellerkürzel: KT5521Black
| Vaga | 10 g |
| Garantie | 1 Rik |
| Multitool-Farbe | чорний , синій , блакитний |
| Größe im geöffneten Zustand | 6.8 см |
| Multitool-Typ | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
€4,58







































