- Home
- Produkte für die Jagd und Fischerei
- Ausrüstung und Tourismus
- Möbel und Accessoires für Tourismus, Jäger und Fischer
Möbel und Accessoires für Tourismus, Jäger und Fischer
Selection by parameters
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-Z33
| Vaga | 0.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Möbel |
€18,96
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-D21
| Vaga | 400 г |
| Матеріал | алюміній 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Möbel |
€13,08
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-D3A
| Vaga | 3.3 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд з ПВХ 600x500D і сітчаста тканина |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 82 х 56 х 50 см |
€51,42
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-Z31
| Vaga | 4.1 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 69x69x47-77 см |
€82,36
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595750773
| Breite | 46 cm |
| Vaga | 1.7 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
€48,59
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595741948
| Breite | 45 cm |
| Vaga | 1.2 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
€38,57
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595766385
| Vaga | 3 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | Naturehike |
€38,57
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595766392
| Vaga | 3 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | 600D Oxford PVC |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | Naturehike |
€42,49
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595768235
| Breite | 54 cm |
| Vaga | 900 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
€53,82
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595768242
| Breite | 54 cm |
| Vaga | 900 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, сплав алюмінію 7 серії |
| Тип товару | Товари для туризму |
€59,05
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595761427
| Breite | 65 cm |
| Vaga | 2.2 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
€97,83
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595761434
| Breite | 65 cm |
| Vaga | 2.2 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | міцна тканина Оксфорд поліестер, сплав алюмінію 7075 |
| Тип товару | Товари для туризму |
€97,83
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595763421
| Breite | 55 cm |
| Vaga | 950 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
€36,61
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595773147
| Vaga | 414 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | дерево |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 65*40*58 см |
€216,56
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595739297
| Breite | 40 cm |
| Vaga | 2.7 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
€68,41
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595739303
| Breite | 40 cm |
| Vaga | 2.7 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | харчовий силікон, пластик. |
| Тип товару | Товари для туризму |
€68,41
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595763438
| Breite | 55 cm |
| Vaga | 950 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 1680D |
| Тип товару | Товари для туризму |
€37,70
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595733608
| Vaga | 1.28 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , Катіонна тканина 600D |
| Hersteller | Naturehike |
€75,60
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595734971
| Vaga | 2.7 кг |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D |
| Розмір | 81*46*52 см |
| Hersteller | Naturehike |
€77,78
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-D6
| Vaga | 1.3 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав , пластик , Оксфорд 60D |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Möbel |
€22,66
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-Z32
| Vaga | 6.7 кг |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Möbel |
€136,17
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-94
| Vaga | 800 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь , пластик |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
€31,38
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-96
| Vaga | 15 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
€444,89
Auf Lager
Herstellerkürzel: BRS-Z12
| Vaga | 8.5 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Hersteller | BRS |
| Typ | Möbel |
€164,06
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595777053
| Vaga | 720 г |
| Garantie | 12 Monate |
| Abmessungen im zusammengeklappten Zustand | 45 х 24 см |
| Матеріал | двошаровий поліестер 210Т |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
€27,67
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595771426
| Vaga | 3.6 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | МДФ, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 90 x 60 x 37 см |
€64,28
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595735169
| Vaga | 4 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір | 90 x 52 x 46/68 см |
| Hersteller | Naturehike |
€100,22
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595774892
| Vaga | 6.5 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 121.5 x 68 x 43/65 см |
€150,11
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595789452
| Vaga | 6 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | натуральний бук |
| Розмір | 90 х 45 х 43 см |
| Hersteller | Naturehike |
€122,45
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595707388
| Vaga | 8.8 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | натуральний бук |
| Hersteller | Naturehike |
| Typ | Tisch |
€160,14




































