- Główna
- Artykuły myśliwskie i wędkarskie
- Sprzęt i Turystyka
- Latarki i Ładowarki
Latarki i Ładowarki
Selection by parameters
Na stanie
Kod: TK41C
| Waga | 280 gr |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Дальність м. | 480 м |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 197 мм |
209,35 zł
Na stanie
Kod: E35UE2016
| Waga | 72 г |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Дальність м. | 160 м |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина | 122 мм |
153,28 zł
Na stanie
Kod: AR102
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип аксесуара | виносна кнопка |
| Producent | Fenix |
75,71 zł
Na stanie
Kod: ARB-L18-2600
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Ємність елемента живлення | 2000-3000 мАг |
| Захист елемента живлення | З захистом |
| Тип елемента живлення | Li-Ion |
| Типорозмір елемента живлення | 18650 |
49,54 zł










