Ganzo

Sort by:
Na stanie
Kod: firestarter
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Producent | Ganzo |
10,29 zł
Na stanie
Kod: Whistle
| Waga | 6 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Producent | Ganzo |
8,42 zł
Na stanie
Kod: GSA01-YE
| Waga | 0.943 кг |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина | 34.7 |
| Producent | Ganzo |
| Rodzaj | piła, sokowirówka |
124,30 zł
Na stanie
Kod: G7452-CF
| Rodzaj noża | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Typ noża | складаний |
| Kształt ostrza | drop-point |
| Waga | 142 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
85,99 zł
Na stanie
Kod: G743-2-GR
| Rodzaj noża | кишеньковий, викидний |
| Typ noża | складаний |
| Kształt ostrza | drop-point |
| Waga | 130 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
105,61 zł
Na stanie
Kod: G624M-RD
| Rodzaj noża | кишеньковий |
| Typ noża | складаний |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
11,22 zł
Na stanie
Kod: G624M-GR
| Rodzaj noża | кишеньковий |
| Typ noża | складаний |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
11,22 zł
Na stanie
Kod: G624M-BL
| Rodzaj noża | кишеньковий |
| Typ noża | складаний |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
11,22 zł















