- Główna
- Artykuły myśliwskie i wędkarskie
- Sprzęt i Turystyka
- Aktywny wypoczynek
Aktywny wypoczynek
Selection by parameters
Na stanie
Kod: BRS-73
| Waga | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Producent | BRS |
275,71 zł
Na stanie
Kod: BRS-T15A
| Waga | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Producent | BRS |
258,88 zł
Na stanie
Kod: BRS-116
| Waga | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Producent | BRS |
189,72 zł
Na stanie
Kod: BRS-11
| Waga | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
86,92 zł
Na stanie
Kod: BRS-3000T
| Waga | 25 gr |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
85,99 zł
Na stanie
Kod: BRS-1
| Waga | 87 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
53,28 zł
Na stanie
Kod: BRS-3
| Waga | 102 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
90,66 zł
Na stanie
Kod: BRS-10
| Waga | 366 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
145,80 zł
Na stanie
Kod: BRS-H22
| Waga | 470 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
190,66 zł
Na stanie
Kod: BRS-17B
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
18,70 zł
Na stanie
Kod: BRS-41
| Waga | 232 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
43 zł
Na stanie
Kod: BRS-42
| Waga | 91 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Producent | BRS |
28,04 zł
Na stanie
Kod: BRS-81
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płyta |
782,25 zł
Na stanie
Kod: BRS-51
| Waga | 185 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płaszcz |
80,38 zł
Na stanie
Kod: BRS-55
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płaszcz |
82,25 zł
Na stanie
Kod: BRS-12A
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | BRS |
| Rodzaj | płaszcz |
272,90 zł
Na stanie
Kod: BRS-41A
| Waga | 270 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Rozmiar w stanie otwartym | 840x240 мм |
| Wymiary po złożeniu | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
29,91 zł
Na stanie
Kod: 6927595774960
| Waga | 84 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Аксесуари |
| Висота | 13 см |
31,78 zł
Na stanie
Kod: 6927595767672
| Waga | 4.95 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
718,70 zł
Na stanie
Kod: 6927595749777
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
36,45 zł
Na stanie
Kod: AD10
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип товару | Посуд |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | płaszcz |
180,38 zł
Na stanie
Kod: AD10A
| Waga | 427 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип товару | Посуд |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | system gotowania jeży |
200 zł
Na stanie
Kod: AD10B
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Об`єм | 750 мл |
| Producent | Adimanti |
189,72 zł
Na stanie
Kod: AD-G23
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
14,96 zł
Na stanie
Kod: AD-G45
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
22,43 zł
Na stanie
Kod: 6927595787236
| Waga | 220 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
29,91 zł
Na stanie
Kod: 6927595789742
| Waga | 51 г |
| Матеріал | Мідь , алюміній , нержавіюча сталь |
| Розмір | 78 х 104 мм |
| Потужність | 2200 Вт |
| Producent | Naturehike |
78,51 zł
Na stanie
Kod: 6927595701997
| Waga | 0.23 кг |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 90 х 70 х 110 мм |
| Producent | Naturehike |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
121,50 zł
Na stanie
Kod: 6927595725696
| Waga | 143 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 9.7 × 6.5 см |
| Producent | Naturehike |
76,64 zł
Na stanie
Kod: BRS-29B
| Waga | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
386,92 zł





































