- Główna
- Artykuły myśliwskie i wędkarskie
- Noże i narzędzia
Noże i narzędzia

Selection by parameters
Na stanie
Kod: G624M-BL
| Rodzaj noża | кишеньковий |
| Typ noża | складаний |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
11,22 zł
Na stanie
Kod: G624M-GR
| Rodzaj noża | кишеньковий |
| Typ noża | складаний |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
11,22 zł
Na stanie
Kod: G624M-RD
| Rodzaj noża | кишеньковий |
| Typ noża | складаний |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
11,22 zł
Na stanie
Kod: G743-2-GR
| Rodzaj noża | кишеньковий, викидний |
| Typ noża | складаний |
| Kształt ostrza | drop-point |
| Waga | 130 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
105,61 zł
Na stanie
Kod: G7452-CF
| Rodzaj noża | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Typ noża | складаний |
| Kształt ostrza | drop-point |
| Waga | 142 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
85,99 zł
Na stanie
Kod: G203
| Waga | 217 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | пила, серрейторний і звичайний ніж, мініатюрні ножиці, відкривачка, шило, маленькі ножиці, тримач для змінних біт |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | синій , блакитний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 165 мм |
85,05 zł
Na stanie
Kod: G204
| Waga | 253 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | ножі з прямим і серрейторним лезом, невеликі підпружинені ножиці, пила, шило, викрутка з прямим шліцом, відкривачка для консервів |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 165 мм |
86,92 zł
Na stanie
Kod: G103
| Waga | 248 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | пасатижі, кусачки, маленька викрутка плоска, плоска викрутка, ніж, серрейтор, шило, лінійка, пилка, відкривачка для пляшок, консервний ніж, тримач біт, 9 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 193 мм |
77,58 zł
Na stanie
Kod: G109
| Waga | 280 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | ножі з прямою і серрейторною заточкою, відкривачка для пляшок, шило, середня, маленька плоска, довга і хрестоподібна викрутки |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний , червоний |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
76,64 zł
Na stanie
Kod: G201
| Waga | 265 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | ножі з гладкою і серрейторною заточкою, пила, відкривачка для консервів, ножиці, шило, дві невеликі плоскі викрутки |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Rozmiar w stanie otwartym | 165 мм |
93,46 zł
Na stanie
Kod: G301-B
| Waga | 253 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
170,10 zł
Na stanie
Kod: G104S
| Waga | 126,2 g |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, серрейтор, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, шило, пилка для нігтів |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 72 мм |
43 zł
Na stanie
Kod: G201-H
| Waga | 265 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
93,46 zł
Na stanie
Kod: G2016-P
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | камуфляж |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
63,56 zł
Na stanie
Kod: G201-B
| Waga | 265 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
93,46 zł
Na stanie
Kod: G112
| Waga | 260 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | два ножі: з прямою і серрейторною ріжучою крайкою, шило, лінійка, відкривачки для банок і пляшок, одна хрестоподібна і дві плоских викрутки. |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Rozmiar w stanie otwartym | 165 мм |
75,71 zł
Na stanie
Kod: G301-H
| Waga | 253 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
170,10 zł
Na stanie
Kod: G106
| Waga | 278,6 g |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 165 мм |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
68,23 zł
Na stanie
Kod: G107-G2016P
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | 22 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | камуфляж |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний |
68,23 zł
Na stanie
Kod: G108
| Waga | 280 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | кусачки, плоскогубці, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, рибочистка, відкривачка для пляшок, лінійка, напилок, витягувач гачків, захоплення для гайок і циліндрів, шило, тримач біт, 10 змінних насадок |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний |
65,43 zł
Na stanie
Kod: G302-B
| Waga | 260 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
192,53 zł
Na stanie
Kod: G202
| Waga | 270 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
99,07 zł
Na stanie
Kod: G202B
| Waga | 270 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
99,07 zł
Na stanie
Kod: G301
| Waga | 253 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
170,10 zł
Na stanie
Kod: G101-H
| Waga | 248 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | кусачки, плоскогубці, маленька викрутка плоска, ніж, ніж з зубчастим лезом, ножиці, відкривачка для пляшок, консервний ніж, для зняття ізоляції, пила, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
79,44 zł
Na stanie
Kod: G105
| Waga | 210 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Liczba funkcji | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 105 мм |
72,90 zł
Na stanie
Kod: NE20203
| Waga | 245 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba funkcji | 16 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Wymiary po złożeniu | 11 см |
232,72 zł
Na stanie
Kod: KT5521Blue
| Waga | 10 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний , синій , блакитний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 6.8 см |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
19,63 zł
Na stanie
Kod: KT5521Black
| Waga | 10 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний , синій , блакитний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 6.8 см |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
19,63 zł







































