Naturehike

Sort by:
Na stanie
Kod: 6927595729663
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 205cm |
| Waga | 2.4 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | mieszkania jednopokojowe |
378,51 zł
Na stanie
Kod: 6927595729656
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 205cm |
| Waga | 2.4 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | mieszkania jednopokojowe |
352,34 zł
Na stanie
Kod: 6927595762622
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 175cm |
| Waga | 2.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | mieszkania jednopokojowe |
376,64 zł
Na stanie
Kod: 6927595724903
| Waga | 360 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | фабричний нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Розмір | 78*39*34 см |
83,18 zł
Na stanie
Kod: 6927595749500
| Waga | 80 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 80% поліестру, 20% покриття ТПУ |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 42*32*11 cм |
51,41 zł
Na stanie
Kod: 6927595749487
| Waga | 80 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 80% поліестру, 20% покриття ТПУ |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 42*32*11 cм |
51,41 zł
Na stanie
Kod: 6927595739419
| Szerokość | 56 m |
| Waga | 460 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
105,61 zł
Na stanie
Kod: 6927595703793
| Waga | 2.4 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Szerokość u stóp | 145 см |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Загальна довжина | 185 см |
373,84 zł
Na stanie
Kod: 6927595746264
| Szerokość | 27cm |
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
46,73 zł
Na stanie
Kod: 6927595737965
| Waga | 150 г |
| Gwarancja | 14 dni |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producent | Naturehike |
33,65 zł
Na stanie
Kod: 6927595742488
| Waga | 100 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | ПВХ + ТПУ + ткань 600D + 5 # SBS |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producent | Naturehike |
30,85 zł
Стійки для тенту сталеві оцинковані Naturehike Steel poles Updated NH20PJ041, 16мм*2.0м, сірі (2 шт)
Na stanie
Kod: 6927595749562
| Waga | 950 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Висота | 200 см |
62,62 zł
Na stanie
Kod: 6927595748084
| Szerokość | 56cm |
| Waga | 530 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Тип товару | Товари для туризму |
125,24 zł
Na stanie
Kod: 6927595748077
| Szerokość | 56 m |
| Waga | 530 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Тип товару | Товари для туризму |
125,24 zł
Na stanie
Kod: 6927595739402
| Szerokość | 56 m |
| Waga | 460 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
102,81 zł
Na stanie
Kod: 6927595738108
| Szerokość | 56 m |
| Waga | 460 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
92,53 zł
Na stanie
Kod: 6927595722152
| Szerokość | 148cm |
| Waga | 750 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
100,94 zł
Na stanie
Kod: 6927595722169
| Szerokość | 148cm |
| Waga | 750 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
70,10 zł
Na stanie
Kod: 6927595767849
| Waga | 36 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | XPE |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 40.5 х 30,5 х 1,5 см |
16,83 zł
Na stanie
Kod: 6927595767832
| Waga | 36 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | XPE |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 40.5 х 30,5 х 1,5 см |
16,83 zł
Na stanie
Kod: 6927595746240
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46 x 27 x 9.5 cм |
50,47 zł
Na stanie
Kod: 6927595746257
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46 x 27 x 9.5 cм |
48,60 zł
Na stanie
Kod: 6927595718674
| Waga | 200 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 42х23х17 см |
75,71 zł
Na stanie
Kod: 6927595701812
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 156cm |
| Waga | 1.7 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | cztery pokoje |
347,67 zł
Na stanie
Kod: 6927595746776
| Waga | 500 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | ПЕ + алюмінієва фольга |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 160*200 см |
57,01 zł
Na stanie
Kod: 6927595746783
| Waga | 560 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | ПЕ + алюмінієва фольга |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*200 см |
64,49 zł
Na stanie
Kod: 6927595717301
| Waga | 5 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
6,55 zł
Na stanie
Kod: 6927595717325
| Waga | 3.6 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
5,61 zł
Na stanie
Kod: 6927595717332
| Waga | 5 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
5,61 zł
Na stanie
Kod: 6927595717318
| Waga | 5 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
6,55 zł




































