Naturehike

Sort by:
In stock
Артикул: 6927595729663
| Form | pivsphere |
| Width | 205 cm |
| Vaga | 2.4 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | one-room |
$98.07
In stock
Артикул: 6927595729656
| Form | pivsphere |
| Width | 205 cm |
| Vaga | 2.4 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | one-room |
$91.29
In stock
Артикул: 6927595762622
| Form | pivsphere |
| Width | 175 cm |
| Vaga | 2.1 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | one-room |
$97.58
In stock
Артикул: 6927595724903
| Vaga | 360 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | фабричний нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Розмір | 78*39*34 см |
$21.55
In stock
Артикул: 6927595749500
| Vaga | 80 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 80% поліестру, 20% покриття ТПУ |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 42*32*11 cм |
$13.32
In stock
Артикул: 6927595749487
| Vaga | 80 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 80% поліестру, 20% покриття ТПУ |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 42*32*11 cм |
$13.32
In stock
Артикул: 6927595739419
| Width | 56 m |
| Vaga | 460 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
$27.37
In stock
Артикул: 6927595703793
| Vaga | 2.4 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Width in feet | 145 см |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Загальна довжина | 185 см |
$96.86
In stock
Артикул: 6927595746264
| Width | 27 cm |
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
$12.11
In stock
Артикул: 6927595737965
| Vaga | 150 г |
| Guarantee | 14 days |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producer | Naturehike |
$8.72
In stock
Артикул: 6927595742488
| Vaga | 100 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | ПВХ + ТПУ + ткань 600D + 5 # SBS |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producer | Naturehike |
$8
Стійки для тенту сталеві оцинковані Naturehike Steel poles Updated NH20PJ041, 16мм*2.0м, сірі (2 шт)
In stock
Артикул: 6927595749562
| Vaga | 950 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Висота | 200 см |
$16.23
In stock
Артикул: 6927595748084
| Width | 56 cm |
| Vaga | 530 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Тип товару | Товари для туризму |
$32.45
In stock
Артикул: 6927595748077
| Width | 56 m |
| Vaga | 530 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | IXPE + Алюміній мембрана |
| Тип товару | Товари для туризму |
$32.45
In stock
Артикул: 6927595739402
| Width | 56 m |
| Vaga | 460 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
$26.64
In stock
Артикул: 6927595738108
| Width | 56 m |
| Vaga | 460 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | IXPE, алюмінієве покриття |
| Тип товару | Товари для туризму |
$23.98
In stock
Артикул: 6927595722152
| Width | 148 cm |
| Vaga | 750 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
$26.16
In stock
Артикул: 6927595722169
| Width | 148 cm |
| Vaga | 750 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
$18.16
In stock
Артикул: 6927595767849
| Vaga | 36 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | XPE |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 40.5 х 30,5 х 1,5 см |
$4.36
In stock
Артикул: 6927595767832
| Vaga | 36 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | XPE |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 40.5 х 30,5 х 1,5 см |
$4.36
In stock
Артикул: 6927595746240
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46 x 27 x 9.5 cм |
$13.08
In stock
Артикул: 6927595746257
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер, спонж |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46 x 27 x 9.5 cм |
$12.60
In stock
Артикул: 6927595718674
| Vaga | 200 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 42х23х17 см |
$19.62
In stock
Артикул: 6927595701812
| Form | pivsphere |
| Width | 156 cm |
| Vaga | 1.7 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | four-room |
$90.08
In stock
Артикул: 6927595746776
| Vaga | 500 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | ПЕ + алюмінієва фольга |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 160*200 см |
$14.77
In stock
Артикул: 6927595746783
| Vaga | 560 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | ПЕ + алюмінієва фольга |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*200 см |
$16.71
In stock
Артикул: 6927595717301
| Vaga | 5 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
$1.70
In stock
Артикул: 6927595717325
| Vaga | 3.6 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
$1.46
In stock
Артикул: 6927595717332
| Vaga | 5 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
$1.46
In stock
Артикул: 6927595717318
| Vaga | 5 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 4 см |
$1.70




































