Naturehike

Сортировать:
Страница - 2
В наличии
Артикул: 6927595734261
| Ширина | 59 см |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 780 грн.
В наличии
Артикул: 6927595717967
| Вага | 315 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 210T поліестер з поліуретановим покриттям |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 230 * 140 см |
1 060 грн.
В наличии
Артикул: 6927595722183
| Ширина | 180 см |
| Вага | 800 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 000 грн.
В наличии
Артикул: 6927595722176
| Ширина | 180 см |
| Вага | 800 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
810 грн.
В наличии
Артикул: 6927595722145
| Ширина | 148 см |
| Вага | 750 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
750 грн.
В наличии
Артикул: 6927595721827
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліетилен |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 26х23 см |
280 грн.
В наличии
Артикул: 6927595721810
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліетилен |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Об`єм | 5 л |
200 грн.
В наличии
Артикул: 6927595721872
| Вага | 980 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | ПВХ, АБС-пластик |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46х20 см |
2 240 грн.
В наличии
Артикул: 6927595743737
| Вага | 95 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 300D Оксфорд-нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 30 х 50 см |
270 грн.
В наличии
Артикул: 6927595743850
| Вага | 75 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 300D Оксфорд-нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 24 х 40 см |
240 грн.
В наличии
Артикул: 6927595729717
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | екологічний матеріал – у складі немає речовини бісфенолу А |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 30 * 17,5 см |
760 грн.
В наличии
Артикул: 6927595741078
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | TPU |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 7 х 7 см |
| Производитель | Naturehike |
120 грн.
В наличии
Артикул: 6927595729953
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Производитель | Naturehike |
480 грн.
В наличии
Артикул: 6927595729946
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Производитель | Naturehike |
480 грн.
В наличии
Артикул: 6927595705100
| Ширина | 60 см |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 190T PVC coater disi |
| Тип товару | Товари для туризму |
1 150 грн.
В наличии
Артикул: 6927595734278
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195*59*6.5 см |
1 370 грн.
В наличии
Артикул: 6927595703205
| Вага | 680 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Ширина в ногах | 75 см |
| Тип товару | Спальники |
| Загальна довжина | 190 см |
750 грн.
В наличии
Артикул: 6927595735862
| Вага | 50 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 88% – поліефірне волокно, 12% – поліамід |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 128*80 см |
560 грн.
В наличии
Артикул: 6927595735855
| Вага | 50 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 88% – поліефірне волокно, 12% – поліамід |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 128*80 см |
560 грн.
В наличии
Артикул: 6927595735831
| Вага | 30 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер (80%), поліамід (20%) |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80*40 см |
290 грн.
В наличии
Артикул: 6927595735824
| Вага | 30 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер (80%), поліамід (20%) |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80*40 см |
290 грн.
В наличии
Артикул: 6927595717691
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Производитель | Naturehike |
270 грн.
В наличии
Артикул: 6927595717684
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Производитель | Naturehike |
270 грн.
В наличии
Артикул: 6927595720240
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Довжина | 135 см |
530 грн.
В наличии
Артикул: 6927595718667
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 42*23*17 см |
810 грн.
В наличии
Артикул: 6927595708002
| Вага | 470 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | нейлон (95%), поліестер (5%) |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 20*47 см |
1 030 грн.
В наличии
Артикул: 6927595709023
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, нейлон, алюміній |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 75x33x27 см |
5 530 грн.
В наличии
Артикул: 6927595760901
| Ширина | 27 см |
| Вага | 85 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | екологічний ПВХ + бавовняні очески |
| Тип товару | Товари для туризму |
110 грн.
В наличии
Артикул: 6927595718223
| Ширина | 32.5 м |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
240 грн.
В наличии
Артикул: 6927595718216
| Ширина | 32.5 м |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
240 грн.




































