Naturehike

In stock
Артикул: 6927595734261
| Width | 59 cm |
| Vaga | 600 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
$43.10
In stock
Артикул: 6927595717967
| Vaga | 315 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 210T поліестер з поліуретановим покриттям |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 230 * 140 см |
$25.67
In stock
Артикул: 6927595722183
| Width | 180 cm |
| Vaga | 800 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
$24.22
In stock
Артикул: 6927595722176
| Width | 180 cm |
| Vaga | 800 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
$19.62
In stock
Артикул: 6927595722145
| Width | 148 cm |
| Vaga | 750 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
$18.16
In stock
Артикул: 6927595721827
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліетилен |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 26х23 см |
$6.78
In stock
Артикул: 6927595721810
| Vaga | 120 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліетилен |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Об`єм | 5 л |
$4.85
In stock
Артикул: 6927595721872
| Vaga | 980 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | ПВХ, АБС-пластик |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46х20 см |
$54.24
In stock
Артикул: 6927595743737
| Vaga | 95 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 300D Оксфорд-нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 30 х 50 см |
$6.54
In stock
Артикул: 6927595743850
| Vaga | 75 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 300D Оксфорд-нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 24 х 40 см |
$5.82
In stock
Артикул: 6927595729717
| Vaga | 200 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | екологічний матеріал – у складі немає речовини бісфенолу А |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 30 * 17,5 см |
$18.41
In stock
Артикул: 6927595741078
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | TPU |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 7 х 7 см |
| Producer | Naturehike |
$2.91
In stock
Артикул: 6927595729953
| Vaga | 100 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producer | Naturehike |
$11.63
In stock
Артикул: 6927595729946
| Vaga | 100 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producer | Naturehike |
$11.63
In stock
Артикул: 6927595705100
| Width | 60 cm |
| Vaga | 1 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 190T PVC coater disi |
| Тип товару | Товари для туризму |
$27.85
In stock
Артикул: 6927595734278
| Vaga | 600 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195*59*6.5 см |
$33.18
In stock
Артикул: 6927595703205
| Vaga | 680 г |
| Guarantee | 1 year |
| Width in feet | 75 см |
| Тип товару | Спальники |
| Загальна довжина | 190 см |
$18.16
In stock
Артикул: 6927595735862
| Vaga | 50 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 88% – поліефірне волокно, 12% – поліамід |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 128*80 см |
$13.56
In stock
Артикул: 6927595735855
| Vaga | 50 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 88% – поліефірне волокно, 12% – поліамід |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 128*80 см |
$13.56
In stock
Артикул: 6927595735831
| Vaga | 30 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер (80%), поліамід (20%) |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80*40 см |
$7.03
In stock
Артикул: 6927595735824
| Vaga | 30 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер (80%), поліамід (20%) |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80*40 см |
$7.03
In stock
Артикул: 6927595717691
| Vaga | 150 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producer | Naturehike |
$6.54
In stock
Артикул: 6927595717684
| Vaga | 150 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producer | Naturehike |
$6.54
In stock
Артикул: 6927595720240
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 12 months |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Довжина | 135 см |
$12.84
In stock
Артикул: 6927595718667
| Vaga | 200 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 42*23*17 см |
$19.62
In stock
Артикул: 6927595708002
| Vaga | 470 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нейлон (95%), поліестер (5%) |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 20*47 см |
$24.94
In stock
Артикул: 6927595709023
| Vaga | 1.8 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер, нейлон, алюміній |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 75x33x27 см |
$133.90
In stock
Артикул: 6927595760901
| Width | 27 cm |
| Vaga | 85 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | екологічний ПВХ + бавовняні очески |
| Тип товару | Товари для туризму |
$2.67
In stock
Артикул: 6927595718223
| Width | 32.5 m |
| Vaga | 180 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
$5.82
In stock
Артикул: 6927595718216
| Width | 32.5 m |
| Vaga | 180 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
$5.82




































