Naturehike

Сортировать:
Страница - 3
В наличии
Артикул: 6927595705117
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 190T PVC coater disi |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 1850*600*25 мм |
1 150 грн.
В наличии
Артикул: 6927595720233
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Довжина | 135 см |
550 грн.
В наличии
Артикул: 6927595709009
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер, нейлон, алюміній |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 33*27*75 см |
5 530 грн.
В наличии
Артикул: 6927595760918
| Ширина | 27 см |
| Вага | 85 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | екологічний ПВХ + бавовняні очески |
| Тип товару | Товари для туризму |
110 грн.
В наличии
Артикул: 6927595718209
| Ширина | 32.5 см |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
280 грн.
В наличии
Артикул: 6927595716519
| Форма | півсфера |
| Ширина | 255 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
6 010 грн.
В наличии
Артикул: 6927595730584
| Форма | півсфера |
| Ширина | 125 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
5 930 грн.
В наличии
Артикул: 6927595729694
| Форма | півсфера |
| Ширина | 265 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
4 320 грн.
В наличии
Артикул: 6927595729618
| Форма | півсфера |
| Ширина | 175 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
3 390 грн.
В наличии
Артикул: 6927595717813
| Вага | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Производитель | Naturehike |
800 грн.
В наличии
Артикул: 6927595736746
| Вага | 26 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | титан |
| Тип товару | Посуд |
| Производитель | Naturehike |
690 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740262
| Вага | 760 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1,25 л |
1 430 грн.
В наличии
Артикул: 6927595761847
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Производитель | Naturehike |
3 010 грн.
В наличии
Артикул: 6927595730324
| Вага | 465 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Посуд |
| Производитель | Naturehike |
1 580 грн.
В наличии
Артикул: 6927595717820
| Вага | 374 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
800 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740248
| Вага | 536 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1 л |
910 грн.
В наличии
Артикул: 6927595744666
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Производитель | Naturehike |
770 грн.
В наличии
Артикул: 6927595740231
| Вага | 442 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 750 мл |
920 грн.
В наличии
Артикул: 6927595724958
| Вага | 442 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 32 х 10 см |
910 грн.
В наличии
Артикул: 6927595720226
| Ширина | 8 см |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | PET, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
340 грн.
В наличии
Артикул: 6927595723173
| Вага | 537 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
1 300 грн.
В наличии
Артикул: 6927595787212
| Вага | 465 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | №1: 14,8х11 см, 155 г №2: 13,8х6,5 см, 99 г №3: 13х9,8 см, 127 г №4: 12,1х6,3 см, 84 г |
1 410 грн.
В наличии
Артикул: 6927595771792
| Вага | 1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюміній, латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 17 х 16,5 см |
| Потужність | 3300 Вт |
5 460 грн.
В наличии
Артикул: 6927595708613
| Вага | 2.5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 50 х 21,5 х 6,3 см |
| Потужність | 2300 Вт |
7 580 грн.
В наличии
Артикул: 6927595725696
| Вага | 143 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 9.7 × 6.5 см |
| Производитель | Naturehike |
820 грн.
В наличии
Артикул: 6927595701997
| Вага | 0.23 кг |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 90 х 70 х 110 мм |
| Производитель | Naturehike |
| Тип | газовий пальник |
1 300 грн.
В наличии
Артикул: 6927595789742
| Вага | 51 г |
| Матеріал | Мідь , алюміній , нержавіюча сталь |
| Розмір | 78 х 104 мм |
| Потужність | 2200 Вт |
| Производитель | Naturehike |
840 грн.
В наличии
Артикул: 6927595787236
| Вага | 220 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
320 грн.
В наличии
Артикул: 6927595749777
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
390 грн.
В наличии
Артикул: 6927595767672
| Вага | 4.95 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Производитель | Naturehike |
7 690 грн.




































