Naturehike

Na stanie
Kod: 6927595734261
| Szerokość | 59cm |
| Waga | 600 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
166,36 zł
Na stanie
Kod: 6927595717967
| Waga | 315 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 210T поліестер з поліуретановим покриттям |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 230 * 140 см |
99,07 zł
Na stanie
Kod: 6927595722183
| Szerokość | 180cm |
| Waga | 800 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
93,46 zł
Na stanie
Kod: 6927595722176
| Szerokość | 180cm |
| Waga | 800 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
75,71 zł
Na stanie
Kod: 6927595722145
| Szerokość | 148cm |
| Waga | 750 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 340T нейлон (поліестер) |
| Тип товару | Товари для туризму |
70,10 zł
Na stanie
Kod: 6927595721827
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліетилен |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 26х23 см |
26,17 zł
Na stanie
Kod: 6927595721810
| Waga | 120 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліетилен |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Об`єм | 5 л |
18,70 zł
Na stanie
Kod: 6927595721872
| Waga | 980 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | ПВХ, АБС-пластик |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 46х20 см |
209,35 zł
Na stanie
Kod: 6927595743737
| Waga | 95 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 300D Оксфорд-нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 30 х 50 см |
25,24 zł
Na stanie
Kod: 6927595743850
| Waga | 75 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 300D Оксфорд-нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 24 х 40 см |
22,43 zł
Na stanie
Kod: 6927595729717
| Waga | 200 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | екологічний матеріал – у складі немає речовини бісфенолу А |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 30 * 17,5 см |
71,03 zł
Na stanie
Kod: 6927595741078
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | TPU |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 7 х 7 см |
| Producent | Naturehike |
11,22 zł
Na stanie
Kod: 6927595729953
| Waga | 100 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producent | Naturehike |
44,86 zł
Na stanie
Kod: 6927595729946
| Waga | 100 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producent | Naturehike |
44,86 zł
Na stanie
Kod: 6927595705100
| Szerokość | 60cm |
| Waga | 1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 190T PVC coater disi |
| Тип товару | Товари для туризму |
107,48 zł
Na stanie
Kod: 6927595734278
| Waga | 600 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нейлон |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195*59*6.5 см |
128,04 zł
Na stanie
Kod: 6927595703205
| Waga | 680 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Szerokość u stóp | 75 см |
| Тип товару | Спальники |
| Загальна довжина | 190 см |
70,10 zł
Na stanie
Kod: 6927595735862
| Waga | 50 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 88% – поліефірне волокно, 12% – поліамід |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 128*80 см |
52,34 zł
Na stanie
Kod: 6927595735855
| Waga | 50 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 88% – поліефірне волокно, 12% – поліамід |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 128*80 см |
52,34 zł
Na stanie
Kod: 6927595735831
| Waga | 30 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер (80%), поліамід (20%) |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80*40 см |
27,11 zł
Na stanie
Kod: 6927595735824
| Waga | 30 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер (80%), поліамід (20%) |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80*40 см |
27,11 zł
Na stanie
Kod: 6927595717691
| Waga | 150 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producent | Naturehike |
25,24 zł
Na stanie
Kod: 6927595717684
| Waga | 150 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Сумки та валізи |
| Producent | Naturehike |
25,24 zł
Na stanie
Kod: 6927595720240
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Довжина | 135 см |
49,54 zł
Na stanie
Kod: 6927595718667
| Waga | 200 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 30D нейлон |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 42*23*17 см |
75,71 zł
Na stanie
Kod: 6927595708002
| Waga | 470 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | нейлон (95%), поліестер (5%) |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 20*47 см |
96,27 zł
Na stanie
Kod: 6927595709023
| Waga | 1.8 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер, нейлон, алюміній |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 75x33x27 см |
516,83 zł
Na stanie
Kod: 6927595760901
| Szerokość | 27cm |
| Waga | 85 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | екологічний ПВХ + бавовняні очески |
| Тип товару | Товари для туризму |
10,29 zł
Na stanie
Kod: 6927595718223
| Szerokość | 32,5 m |
| Waga | 180 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
22,43 zł
Na stanie
Kod: 6927595718216
| Szerokość | 32,5 m |
| Waga | 180 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
22,43 zł




































