Naturehike

In stock
Артикул: 6927595705117
| Vaga | 1 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 190T PVC coater disi |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 1850*600*25 мм |
$27.85
In stock
Артикул: 6927595720233
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 12 months |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Довжина | 135 см |
$13.32
In stock
Артикул: 6927595709009
| Vaga | 1.8 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер, нейлон, алюміній |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 33*27*75 см |
$133.90
In stock
Артикул: 6927595760918
| Width | 27 cm |
| Vaga | 85 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | екологічний ПВХ + бавовняні очески |
| Тип товару | Товари для туризму |
$2.67
In stock
Артикул: 6927595718209
| Width | 32.5 cm |
| Vaga | 180 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
$6.78
In stock
Артикул: 6927595716519
| Form | pivsphere |
| Width | 255 cm |
| Vaga | 2.4 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | one-room |
$145.53
In stock
Артикул: 6927595730584
| Form | pivsphere |
| Width | 125 cm |
| Vaga | 2.1 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | one-room |
$143.59
In stock
Артикул: 6927595729694
| Form | pivsphere |
| Width | 265 cm |
| Vaga | 2.8 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | one-room |
$104.61
In stock
Артикул: 6927595729618
| Form | pivsphere |
| Width | 175 cm |
| Vaga | 2.1 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Number of rooms | one-room |
$82.09
In stock
Артикул: 6927595717813
| Vaga | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Producer | Naturehike |
$19.38
In stock
Артикул: 6927595736746
| Vaga | 26 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | титан |
| Тип товару | Посуд |
| Producer | Naturehike |
$16.71
In stock
Артикул: 6927595740262
| Vaga | 760 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1,25 л |
$34.63
In stock
Артикул: 6927595761847
| Vaga | 1.2 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Producer | Naturehike |
$72.89
In stock
Артикул: 6927595730324
| Vaga | 465 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Посуд |
| Producer | Naturehike |
$38.26
In stock
Артикул: 6927595717820
| Vaga | 374 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
$19.38
In stock
Артикул: 6927595740248
| Vaga | 536 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1 л |
$22.04
In stock
Артикул: 6927595744666
| Vaga | 180 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Producer | Naturehike |
$18.65
In stock
Артикул: 6927595740231
| Vaga | 442 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 750 мл |
$22.28
In stock
Артикул: 6927595724958
| Vaga | 442 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 32 х 10 см |
$22.04
In stock
Артикул: 6927595720226
| Width | 8 cm |
| Vaga | 150 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | PET, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
$8.24
In stock
Артикул: 6927595723173
| Vaga | 537 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$31.48
In stock
Артикул: 6927595787212
| Vaga | 465 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | №1: 14,8х11 см, 155 г №2: 13,8х6,5 см, 99 г №3: 13х9,8 см, 127 г №4: 12,1х6,3 см, 84 г |
$34.15
In stock
Артикул: 6927595771792
| Vaga | 1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюміній, латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 17 х 16,5 см |
| Потужність | 3300 Вт |
$132.21
In stock
Артикул: 6927595708613
| Vaga | 2.5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 50 х 21,5 х 6,3 см |
| Потужність | 2300 Вт |
$183.54
In stock
Артикул: 6927595725696
| Vaga | 143 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 9.7 × 6.5 см |
| Producer | Naturehike |
$19.86
In stock
Артикул: 6927595701997
| Vaga | 0.23 кг |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 90 х 70 х 110 мм |
| Producer | Naturehike |
| Type | gas burner |
$31.48
In stock
Артикул: 6927595789742
| Vaga | 51 г |
| Матеріал | Мідь , алюміній , нержавіюча сталь |
| Розмір | 78 х 104 мм |
| Потужність | 2200 Вт |
| Producer | Naturehike |
$20.34
In stock
Артикул: 6927595787236
| Vaga | 220 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$7.75
In stock
Артикул: 6927595749777
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$9.45
In stock
Артикул: 6927595767672
| Vaga | 4.95 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$186.20




































