Naturehike

Na stanie
Kod: 6927595705117
| Waga | 1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 190T PVC coater disi |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 1850*600*25 мм |
107,48 zł
Na stanie
Kod: 6927595720233
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Довжина | 135 см |
51,41 zł
Na stanie
Kod: 6927595709009
| Waga | 1.8 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер, нейлон, алюміній |
| Тип товару | Рюкзак |
| Розмір | 33*27*75 см |
516,83 zł
Na stanie
Kod: 6927595760918
| Szerokość | 27cm |
| Waga | 85 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | екологічний ПВХ + бавовняні очески |
| Тип товару | Товари для туризму |
10,29 zł
Na stanie
Kod: 6927595718209
| Szerokość | 32,5cm |
| Waga | 180 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | замша, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
26,17 zł
Na stanie
Kod: 6927595716519
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 255cm |
| Waga | 2.4 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | mieszkania jednopokojowe |
561,69 zł
Na stanie
Kod: 6927595730584
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 125cm |
| Waga | 2.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | mieszkania jednopokojowe |
554,21 zł
Na stanie
Kod: 6927595729694
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 265cm |
| Waga | 2.8 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | mieszkania jednopokojowe |
403,74 zł
Na stanie
Kod: 6927595729618
| Formularz | pvsfera |
| Szerokość | 175cm |
| Waga | 2.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba pokoi | mieszkania jednopokojowe |
316,83 zł
Na stanie
Kod: 6927595717813
| Waga | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Producent | Naturehike |
74,77 zł
Na stanie
Kod: 6927595736746
| Waga | 26 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | титан |
| Тип товару | Посуд |
| Producent | Naturehike |
64,49 zł
Na stanie
Kod: 6927595740262
| Waga | 760 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1,25 л |
133,65 zł
Na stanie
Kod: 6927595761847
| Waga | 1.2 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Producent | Naturehike |
281,31 zł
Na stanie
Kod: 6927595730324
| Waga | 465 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Посуд |
| Producent | Naturehike |
147,67 zł
Na stanie
Kod: 6927595717820
| Waga | 374 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
74,77 zł
Na stanie
Kod: 6927595740248
| Waga | 536 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 1 л |
85,05 zł
Na stanie
Kod: 6927595744666
| Waga | 180 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Producent | Naturehike |
71,97 zł
Na stanie
Kod: 6927595740231
| Waga | 442 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Термопродукція |
| Об`єм | 750 мл |
85,99 zł
Na stanie
Kod: 6927595724958
| Waga | 442 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 32 х 10 см |
85,05 zł
Na stanie
Kod: 6927595720226
| Szerokość | 8cm |
| Waga | 150 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | PET, алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
31,78 zł
Na stanie
Kod: 6927595723173
| Waga | 537 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав 6061 |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
121,50 zł
Na stanie
Kod: 6927595787212
| Waga | 465 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | анодований алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | №1: 14,8х11 см, 155 г №2: 13,8х6,5 см, 99 г №3: 13х9,8 см, 127 г №4: 12,1х6,3 см, 84 г |
131,78 zł
Na stanie
Kod: 6927595771792
| Waga | 1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюміній, латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 17 х 16,5 см |
| Потужність | 3300 Вт |
510,29 zł
Na stanie
Kod: 6927595708613
| Waga | 2.5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 50 х 21,5 х 6,3 см |
| Потужність | 2300 Вт |
708,42 zł
Na stanie
Kod: 6927595725696
| Waga | 143 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 9.7 × 6.5 см |
| Producent | Naturehike |
76,64 zł
Na stanie
Kod: 6927595701997
| Waga | 0.23 кг |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 90 х 70 х 110 мм |
| Producent | Naturehike |
| Rodzaj | kurtka gazowa |
121,50 zł
Na stanie
Kod: 6927595789742
| Waga | 51 г |
| Матеріал | Мідь , алюміній , нержавіюча сталь |
| Розмір | 78 х 104 мм |
| Потужність | 2200 Вт |
| Producent | Naturehike |
78,51 zł
Na stanie
Kod: 6927595787236
| Waga | 220 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
29,91 zł
Na stanie
Kod: 6927595749777
| Waga | 250 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
36,45 zł
Na stanie
Kod: 6927595767672
| Waga | 4.95 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producent | Naturehike |
718,70 zł




































