Ganzo

Sort by:
In stock
Артикул: firestarter
| Guarantee | 12 months |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Producer | Ganzo |
$2.67
In stock
Артикул: Whistle
| Vaga | 6 g |
| Guarantee | 12 months |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Producer | Ganzo |
$2.18
In stock
Артикул: GSA01-YE
| Vaga | 0.943 кг |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина | 34.7 |
| Producer | Ganzo |
| Type | saw, axe |
$32.21
In stock
Артикул: G7452-CF
| Type of knife | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Knife type | складаний |
| Blade shape | drop-point |
| Vaga | 142 г |
| Guarantee | 12 months |
$22.28
In stock
Артикул: G743-2-GR
| Type of knife | кишеньковий, викидний |
| Knife type | складаний |
| Blade shape | drop-point |
| Vaga | 130 g |
| Guarantee | 12 months |
$27.37
In stock
Артикул: G624M-RD
| Type of knife | кишеньковий |
| Knife type | складаний |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
$2.91
In stock
Артикул: G624M-GR
| Type of knife | кишеньковий |
| Knife type | складаний |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
$2.91
In stock
Артикул: G624M-BL
| Type of knife | кишеньковий |
| Knife type | складаний |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
$2.91















