- Home
- Goods for hunting and fishing
- Equipment and tourism
- Active recreation
- Means for survival
- Flint and means for ignition
Flint and means for ignition
Selection by parameters
In stock
Артикул: BRS-73
| Vaga | 480 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 4200 Вт |
| Producer | BRS |
$71.43
In stock
Артикул: BRS-T15A
| Vaga | 310 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1400 Вт |
| Producer | BRS |
$67.08
In stock
Артикул: BRS-116
| Vaga | 0.7 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 6000 Вт |
| Producer | BRS |
$49.16
In stock
Артикул: BRS-11
| Vaga | 380 г |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
| Type | gas burner |
$22.52
In stock
Артикул: BRS-3000T
| Vaga | 25 g |
| Матеріал | титан |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
| Type | gas burner |
$22.28
In stock
Артикул: BRS-1
| Vaga | 87 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 126x85 мм |
$13.81
In stock
Артикул: BRS-3
| Vaga | 102 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 80 х 57 х 48 мм |
$23.49
In stock
Артикул: BRS-10
| Vaga | 366 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюміній, нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 195x175x88мм |
$37.78
In stock
Артикул: BRS-H22
| Vaga | 470 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1050 Вт |
$49.40
In stock
Артикул: BRS-17B
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нержавіюча сталь, цинково-алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
$4.85
In stock
Артикул: BRS-41
| Vaga | 232 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 680х240 мм |
$11.14
In stock
Артикул: BRS-42
| Vaga | 91 г |
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | в розкладеному стані - 550х120 мм |
| Producer | BRS |
$7.27
In stock
Артикул: BRS-81
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | plate |
$202.67
In stock
Артикул: BRS-51
| Vaga | 185 г |
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | burner |
$20.83
In stock
Артикул: BRS-55
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | burner |
$21.31
In stock
Артикул: BRS-12A
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | BRS |
| Type | burner |
$70.71
In stock
Артикул: BRS-41A
| Vaga | 270 g |
| Guarantee | 1 year |
| Size in the open state | 840x240 мм |
| Dimensions when folded | 240х88х20 мм |
| Матеріал | метал |
$7.75
In stock
Артикул: 6927595774960
| Vaga | 84 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Аксесуари |
| Висота | 13 см |
$8.24
In stock
Артикул: 6927595767672
| Vaga | 4.95 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | метал |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$186.20
In stock
Артикул: 6927595749777
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$9.45
In stock
Артикул: AD10
| Guarantee | 12 months |
| Тип товару | Посуд |
| Producer | Adimanti |
| Type | burner |
$46.74
In stock
Артикул: AD10A
| Vaga | 427 г |
| Guarantee | 12 months |
| Тип товару | Посуд |
| Producer | Adimanti |
| Type | system for cooking hedgehogs |
$51.82
In stock
Артикул: AD10B
| Guarantee | 12 months |
| Об`єм | 750 мл |
| Producer | Adimanti |
$49.16
In stock
Артикул: AD-G23
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Adimanti |
| Type | gas burner |
$3.88
In stock
Артикул: AD-G45
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Adimanti |
| Type | gas burner |
$5.82
In stock
Артикул: 6927595787236
| Vaga | 220 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Producer | Naturehike |
$7.75
In stock
Артикул: 6927595789742
| Vaga | 51 г |
| Матеріал | Мідь , алюміній , нержавіюча сталь |
| Розмір | 78 х 104 мм |
| Потужність | 2200 Вт |
| Producer | Naturehike |
$20.34
In stock
Артикул: 6927595701997
| Vaga | 0.23 кг |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 90 х 70 х 110 мм |
| Producer | Naturehike |
| Type | gas burner |
$31.48
In stock
Артикул: 6927595725696
| Vaga | 143 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | Мідь , нержавіюча сталь , алюмінієвий сплав |
| Розмір | 9.7 × 6.5 см |
| Producer | Naturehike |
$19.86
In stock
Артикул: BRS-29B
| Vaga | 604 г |
| Матеріал | магнієво-алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь , Мідь |
| Розмір | 192*174 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 2120 Вт |
$100.25




































