- Home
- Goods for hunting and fishing
- Knives and tools
Knives and tools

Selection by parameters
In stock
Артикул: G624M-BL
| Type of knife | кишеньковий |
| Knife type | складаний |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
$2.91
In stock
Артикул: G624M-GR
| Type of knife | кишеньковий |
| Knife type | складаний |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
$2.91
In stock
Артикул: G624M-RD
| Type of knife | кишеньковий |
| Knife type | складаний |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Загальна довжина | 102 мм |
$2.91
In stock
Артикул: G743-2-GR
| Type of knife | кишеньковий, викидний |
| Knife type | складаний |
| Blade shape | drop-point |
| Vaga | 130 g |
| Guarantee | 12 months |
$27.37
In stock
Артикул: G7452-CF
| Type of knife | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Knife type | складаний |
| Blade shape | drop-point |
| Vaga | 142 г |
| Guarantee | 12 months |
$22.28
In stock
Артикул: G203
| Vaga | 217 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | пила, серрейторний і звичайний ніж, мініатюрні ножиці, відкривачка, шило, маленькі ножиці, тримач для змінних біт |
| Multitool color | синій , блакитний |
| Size in the open state | 165 мм |
$22.04
In stock
Артикул: G204
| Vaga | 253 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | ножі з прямим і серрейторним лезом, невеликі підпружинені ножиці, пила, шило, викрутка з прямим шліцом, відкривачка для консервів |
| Multitool color | чорний |
| Size in the open state | 165 мм |
$22.52
In stock
Артикул: G103
| Vaga | 248 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | пасатижі, кусачки, маленька викрутка плоска, плоска викрутка, ніж, серрейтор, шило, лінійка, пилка, відкривачка для пляшок, консервний ніж, тримач біт, 9 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | чорний |
| Size in the open state | 193 мм |
$20.10
In stock
Артикул: G109
| Vaga | 280 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | ножі з прямою і серрейторною заточкою, відкривачка для пляшок, шило, середня, маленька плоска, довга і хрестоподібна викрутки |
| Multitool color | чорний , червоний |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$19.86
In stock
Артикул: G201
| Vaga | 265 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | ножі з гладкою і серрейторною заточкою, пила, відкривачка для консервів, ножиці, шило, дві невеликі плоскі викрутки |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Size in the open state | 165 мм |
$24.22
In stock
Артикул: G301-B
| Vaga | 253 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | чорний |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$44.07
In stock
Артикул: G104S
| Vaga | 126.2 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, серрейтор, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, шило, пилка для нігтів |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 72 мм |
$11.14
In stock
Артикул: G201-H
| Vaga | 265 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$24.22
In stock
Артикул: G2016-P
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | камуфляж |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$16.47
In stock
Артикул: G201-B
| Vaga | 265 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | чорний |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$24.22
In stock
Артикул: G112
| Vaga | 260 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | два ножі: з прямою і серрейторною ріжучою крайкою, шило, лінійка, відкривачки для банок і пляшок, одна хрестоподібна і дві плоских викрутки. |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Size in the open state | 165 мм |
$19.62
In stock
Артикул: G301-H
| Vaga | 253 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$44.07
In stock
Артикул: G106
| Vaga | 278.6 g |
| Guarantee | 12 months |
| Multitool color | чорний |
| Size in the open state | 165 мм |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$17.68
In stock
Артикул: G107-G2016P
| Vaga | 250 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | 22 |
| Multitool color | камуфляж |
| Type of multitool | повнорозмірний |
$17.68
In stock
Артикул: G108
| Vaga | 280 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | кусачки, плоскогубці, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, хрестоподібна викрутка, ніж, рибочистка, відкривачка для пляшок, лінійка, напилок, витягувач гачків, захоплення для гайок і циліндрів, шило, тримач біт, 10 змінних насадок |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Type of multitool | повнорозмірний |
$16.95
In stock
Артикул: G302-B
| Vaga | 260 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | чорний |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$49.88
In stock
Артикул: G202
| Vaga | 270 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$25.67
In stock
Артикул: G202B
| Vaga | 270 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | чорний |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$25.67
In stock
Артикул: G301
| Vaga | 253 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, консервний ніж, відкривачка для пляшок, для зняття ізоляції, пила, захоплення для гайок і циліндрів, ножиці, шило, тримач біт, 12 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$44.07
In stock
Артикул: G101-H
| Vaga | 248 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | кусачки, плоскогубці, маленька викрутка плоска, ніж, ніж з зубчастим лезом, ножиці, відкривачка для пляшок, консервний ніж, для зняття ізоляції, пила, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$20.59
In stock
Артикул: G105
| Vaga | 210 g |
| Guarantee | 12 months |
| Number of functions | плоскогубці, кусачки, середня викрутка плоска, маленька викрутка плоска, ніж, серрейтор, лінійка, консервний ніж, відкривачка для пляшок, напилок, шило, тримач біт, 10 змінних насадок в комплекті |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 105 мм |
$18.89
In stock
Артикул: NE20203
| Vaga | 245 g |
| Guarantee | 1 year |
| Number of functions | 16 |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Dimensions when folded | 11 см |
$60.30
In stock
Артикул: KT5521Blue
| Vaga | 10 g |
| Guarantee | 1 year |
| Multitool color | чорний , синій , блакитний |
| Size in the open state | 6.8 см |
| Type of multitool | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
$5.09
In stock
Артикул: KT5521Black
| Vaga | 10 g |
| Guarantee | 1 year |
| Multitool color | чорний , синій , блакитний |
| Size in the open state | 6.8 см |
| Type of multitool | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
$5.09







































