- Home
- Goods for hunting and fishing
- Equipment and tourism
- Active recreation
- Means for survival
- Flint and means for ignition | page: 2
Flint and means for ignition | page: 2
Selection by parameters
In stock
Артикул: BRS-7
| Vaga | 3.2 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 251*210 мм |
| Призначення | для туризму |
$141.89
In stock
Артикул: BRS-8
| Vaga | 501 г |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, мідний сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
$76.28
In stock
Артикул: BRS-8B
| Vaga | 501 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 180*140*90 мм |
| Призначення | для туризму |
| Потужність | 4500 Вт |
$129.79
In stock
Артикул: BRS-75
| Width | 120 mm |
| Vaga | 745 г |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Висота | 130 мм |
| Потужність | 7 кВт |
$76.76
In stock
Артикул: BRS-80
| Vaga | 1.85 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь , Мідь , алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 270*105*165 мм |
| Призначення | для туризму , для подорожей |
$110.90
In stock
Артикул: BRS-6
| Vaga | 340 г |
| Матеріал | магнієвий сплав , нержавіюча сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 92 х 80 х 115 мм |
| Призначення | для кемпінгу , для туризму |
$38.26
In stock
Артикул: 6927595708613
| Vaga | 2.5 кг |
| Матеріал | сталь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 50 х 21,5 х 6,3 см |
| Потужність | 2300 Вт |
$183.54
In stock
Артикул: 6927595771792
| Vaga | 1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюміній, латунь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 17 х 16,5 см |
| Потужність | 3300 Вт |
$132.21
In stock
Артикул: BRS-32
| Vaga | 1.03 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
$74.58
In stock
Артикул: BRS-H23
| Vaga | 1.28 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1500 Вт |
| Producer | BRS |
$32.69
In stock
Артикул: BRS-71
| Vaga | 1.1 кг |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав, мідь |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 10500 Вт |
| Producer | BRS |
$95.89
In stock
Артикул: BRS-5
| Vaga | 94 г |
| Матеріал | нержавіюча сталь, алюмінієво-магнієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 1940 Вт |
| Producer | BRS |
$12.84


















