- Главная
- Товары для охоты и рыбалки
- Ножи и инструменты | Страница: 2
Ножи и инструменты | Страница: 2

Подбор по параметрам
Сортировать:
Страница - 2
В наличии
Артикул: KT5018
| Вага | 25 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір в розкритому стані | 65 мм |
| Тип мультитула | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
310 грн.
В наличии
Артикул: KT5016
| Вага | 16.1 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір в розкритому стані | 113 мм |
| Розмір в складеному стані | 61 м |
500 грн.
В наличии
Артикул: KT5014
| Вага | 15 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 3 |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір в розкритому стані | 60 мм |
240 грн.
В наличии
Артикул: KT5015
| Вага | 13 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | синій , блакитний |
| Розмір в розкритому стані | 11 см |
| Розмір в складеному стані | 6.8 см |
240 грн.
В наличии
Артикул: KT5509
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 3 |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір в розкритому стані | 110 мм |
| Розмір в складеному стані | 68 мм |
370 грн.
В наличии
Артикул: KT5013B
| Вага | 27 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 5 |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір в розкритому стані | 75 мм |
320 грн.
В наличии
Артикул: KT5007B
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір в розкритому стані | 74 мм |
| Тип мультитула | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
320 грн.
В наличии
Артикул: KT5008B
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 3 |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір в розкритому стані | 74 мм |
| Тип мультитула | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
340 грн.
В наличии
Артикул: KT5009B
| Гарантія | 1 рік |
| Колір мультитула | сірий , сріблястий |
| Розмір в розкритому стані | 8.3 см |
| Тип мультитула | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
340 грн.
В наличии
Артикул: KT5010B
| Вага | 27 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість функцій | 4 |
| Розмір в розкритому стані | 7.3 см |
| Тип мультитула | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
340 грн.
В наличии
Артикул: S801
| Вага | 303 г |
| Гарантія | 25 років |
| Кількість функцій | 16 |
| Колір мультитула | сірий |
| Розмір в складеному стані | 106×41×20 |
1 360 грн.
В наличии
Артикул: CM1349
| Вага | 226 г |
| Гарантія | 25 років |
| Кількість функцій | 14 |
| Колір мультитула | чорний |
| Розмір в складеному стані | 10.7 см |
990 грн.
В наличии
Артикул: S501
| Вага | 138 г |
| Гарантія | 10 років |
| Колір мультитула | сірий |
| Розмір в складеному стані | 104×26×18 |
| Тип мультитула | повнорозмірний , кишеньковий |
730 грн.
В наличии
Артикул: S601
| Вага | 526 г |
| Гарантія | 25 років |
| Колір мультитула | сірий |
| Розмір в складеному стані | 282×69×30 |
| Тип мультитула | повнорозмірний , кишеньковий |
1 440 грн.
В наличии
Артикул: S602R
| Вага | 260 г |
| Гарантія | 25 років |
| Колір мультитула | сірий |
| Розмір в складеному стані | 226x59x28 |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
620 грн.
В наличии
Артикул: S602B
| Вага | 260 г |
| Гарантія | 25 років |
| Колір мультитула | сірий |
| Розмір в складеному стані | 226x59x28 |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
550 грн.
В наличии
Артикул: S602G
| Вага | 260 г |
| Гарантія | 25 років |
| Колір мультитула | сірий |
| Розмір в складеному стані | 226x59x28 |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
550 грн.
В наличии
Артикул: GSA01-YE
| Вага | 0.943 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 34.7 |
| Производитель | Ganzo |
| Тип | пила, сокира |
1 330 грн.
В наличии
Артикул: F804-FS
| Вид ножа | армійський, мачете |
| Тип ножа | нескладаний |
| Форма клинка | drop-point |
| Вага | 544 г |
| Гарантія | 12 місяців |
1 500 грн.
В наличии
Артикул: FSA01-YE
| Вага | 943 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір мультитула | чорний |
| Тип мультитула | повнорозмірний |
| Довжина | 34.7 |
1 570 грн.
В наличии
Артикул: FSA02-YE
| Вага | 980 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 44 |
| Производитель | Firebird |
| Тип | пила, сокира |
2 030 грн.
В наличии
Артикул: AD105
| Гарантія | 12 місяців |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
1 970 грн.
В наличии
Артикул: AD110A
| Гарантія | 12 місяців |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
2 770 грн.
В наличии
Артикул: AD220A
| Гарантія | 12 місяців |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
3 870 грн.
В наличии
Артикул: AD225
| Гарантія | 12 місяців |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | багатофункціональна лопата |
4 740 грн.
В наличии
Артикул: F804
| Вид ножа | армійський, мачете |
| Тип ножа | нескладаний |
| Форма клинка | drop-point |
| Вага | 544 г |
| Гарантія | 12 місяців |
1 500 грн.
В наличии
Артикул: Whistle
| Вага | 6 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Производитель | Ganzo |
90 грн.
В наличии
Артикул: firestarter
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Производитель | Ganzo |
110 грн.
В наличии
Артикул: KT5524
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Інструменти |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Производитель | NexTool |
| Тип | багатофункціональна лопата |
2 770 грн.







































