- Главная
- Товары для охоты и рыбалки
- Ножи и инструменты | Страница: 3
Ножи и инструменты | Страница: 3

Подбор по параметрам
Сортировать:
Страница - 3
В наличии
Артикул: 6927595744666
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Производитель | Naturehike |
770 грн.
В наличии
Артикул: 6927595717820
| Вага | 374 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
800 грн.
В наличии
Артикул: 6927595761847
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Производитель | Naturehike |
3 010 грн.
В наличии
Артикул: HK001
| Вага | 1.72 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | лопата |
2 200 грн.
В наличии
Артикул: HK002
| Вага | 1.73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | лопата |
2 450 грн.
В наличии
Артикул: AXE-003
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Производитель | Adimanti |
| Тип | сокира |
1 710 грн.
В наличии
Артикул: 6927595717813
| Вага | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Производитель | Naturehike |
800 грн.
В наличии
Артикул: CP-02A
| Вага | 28.4 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
4 990 грн.
В наличии
Артикул: CP-02B
| Вага | 28.4 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
4 990 грн.
В наличии
Артикул: 960941
| Гарантія | 14 днів |
| Тип товару | Інструменти |
| Производитель | СИЛА |
| Тип | Лопати |
204 грн.



















