- Główna
- Artykuły myśliwskie i wędkarskie
- Noże i narzędzia | strona: 2
Noże i narzędzia | strona: 2

Selection by parameters
Na stanie
Kod: KT5018
| Waga | 25 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 65 мм |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
28,98 zł
Na stanie
Kod: KT5016
| Waga | 16,1 g |
| Gwarancja | 1 rik |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 113 мм |
| Wymiary po złożeniu | 61 м |
46,73 zł
Na stanie
Kod: KT5014
| Waga | 15 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba funkcji | 3 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Rozmiar w stanie otwartym | 60 мм |
22,43 zł
Na stanie
Kod: KT5015
| Waga | 13 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | синій , блакитний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 11 см |
| Wymiary po złożeniu | 6.8 см |
22,43 zł
Na stanie
Kod: KT5509
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba funkcji | 3 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Rozmiar w stanie otwartym | 110 мм |
| Wymiary po złożeniu | 68 мм |
34,58 zł
Na stanie
Kod: KT5013B
| Waga | 27 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba funkcji | 5 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Rozmiar w stanie otwartym | 75 мм |
29,91 zł
Na stanie
Kod: KT5007B
| Gwarancja | 1 rik |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Rozmiar w stanie otwartym | 74 мм |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
29,91 zł
Na stanie
Kod: KT5008B
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba funkcji | 3 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Rozmiar w stanie otwartym | 74 мм |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
31,78 zł
Na stanie
Kod: KT5009B
| Gwarancja | 1 rik |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий , сріблястий |
| Rozmiar w stanie otwartym | 8.3 см |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
31,78 zł
Na stanie
Kod: KT5010B
| Waga | 27 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Liczba funkcji | 4 |
| Rozmiar w stanie otwartym | 7.3 см |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
31,78 zł
Na stanie
Kod: S801
| Waga | 303 gr |
| Gwarancja | 25 skał |
| Liczba funkcji | 16 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий |
| Wymiary po złożeniu | 106×41×20 |
127,11 zł
Na stanie
Kod: CM1349
| Waga | 226 gr |
| Gwarancja | 25 skał |
| Liczba funkcji | 14 |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Wymiary po złożeniu | 10.7 см |
92,53 zł
Na stanie
Kod: S501
| Waga | 138 gr |
| Gwarancja | 10 skał |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий |
| Wymiary po złożeniu | 104×26×18 |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний , кишеньковий |
68,23 zł
Na stanie
Kod: S601
| Waga | 526 gr |
| Gwarancja | 25 skał |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий |
| Wymiary po złożeniu | 282×69×30 |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний , кишеньковий |
134,58 zł
Na stanie
Kod: S602R
| Waga | 260 gr |
| Gwarancja | 25 skał |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий |
| Wymiary po złożeniu | 226x59x28 |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний |
57,95 zł
Na stanie
Kod: S602B
| Waga | 260 gr |
| Gwarancja | 25 skał |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий |
| Wymiary po złożeniu | 226x59x28 |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний |
51,41 zł
Na stanie
Kod: S602G
| Waga | 260 gr |
| Gwarancja | 25 skał |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | сірий |
| Wymiary po złożeniu | 226x59x28 |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний |
51,41 zł
Na stanie
Kod: GSA01-YE
| Waga | 0.943 кг |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина | 34.7 |
| Producent | Ganzo |
| Rodzaj | piła, sokowirówka |
124,30 zł
Na stanie
Kod: F804-FS
| Rodzaj noża | армійський, мачете |
| Typ noża | нескладаний |
| Kształt ostrza | drop-point |
| Waga | 544 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
140,19 zł
Na stanie
Kod: FSA01-YE
| Waga | 943 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor narzędzia wielofunkcyjnego | чорний |
| Typ narzędzia wielofunkcyjnego | повнорозмірний |
| Довжина | 34.7 |
146,73 zł
Na stanie
Kod: FSA02-YE
| Waga | 980 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Довжина | 44 |
| Producent | Firebird |
| Rodzaj | piła, sokowirówka |
189,72 zł
Na stanie
Kod: AD105
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | bogato funkcjonalna łopata |
184,12 zł
Na stanie
Kod: AD110A
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | bogato funkcjonalna łopata |
258,88 zł
Na stanie
Kod: AD220A
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | bogato funkcjonalna łopata |
361,69 zł
Na stanie
Kod: AD225
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | bogato funkcjonalna łopata |
443 zł
Na stanie
Kod: F804
| Rodzaj noża | армійський, мачете |
| Typ noża | нескладаний |
| Kształt ostrza | drop-point |
| Waga | 544 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
140,19 zł
Na stanie
Kod: Whistle
| Waga | 6 gr |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Producent | Ganzo |
8,42 zł
Na stanie
Kod: firestarter
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Producent | Ganzo |
10,29 zł
Na stanie
Kod: KT5524
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Інструменти |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Producent | NexTool |
| Rodzaj | bogato funkcjonalna łopata |
258,88 zł







































