- Home
- Goods for hunting and fishing
- Knives and tools | page: 2
Knives and tools | page: 2

Selection by parameters
In stock
Артикул: KT5018
| Vaga | 25 g |
| Guarantee | 1 year |
| Multitool color | чорний |
| Size in the open state | 65 мм |
| Type of multitool | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
$7.51
In stock
Артикул: KT5016
| Vaga | 16.1 g |
| Guarantee | 1 year |
| Multitool color | чорний |
| Size in the open state | 113 мм |
| Dimensions when folded | 61 м |
$12.11
In stock
Артикул: KT5014
| Vaga | 15 g |
| Guarantee | 1 year |
| Number of functions | 3 |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Size in the open state | 60 мм |
$5.82
In stock
Артикул: KT5015
| Vaga | 13 g |
| Guarantee | 1 year |
| Multitool color | синій , блакитний |
| Size in the open state | 11 см |
| Dimensions when folded | 6.8 см |
$5.82
In stock
Артикул: KT5509
| Guarantee | 1 year |
| Number of functions | 3 |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Size in the open state | 110 мм |
| Dimensions when folded | 68 мм |
$8.96
In stock
Артикул: KT5013B
| Vaga | 27 g |
| Guarantee | 1 year |
| Number of functions | 5 |
| Multitool color | чорний |
| Size in the open state | 75 мм |
$7.75
In stock
Артикул: KT5007B
| Guarantee | 1 year |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Size in the open state | 74 мм |
| Type of multitool | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
$7.75
In stock
Артикул: KT5008B
| Guarantee | 1 year |
| Number of functions | 3 |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Size in the open state | 74 мм |
| Type of multitool | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
$8.24
In stock
Артикул: KT5009B
| Guarantee | 1 year |
| Multitool color | сірий , сріблястий |
| Size in the open state | 8.3 см |
| Type of multitool | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
$8.24
In stock
Артикул: KT5010B
| Vaga | 27 g |
| Guarantee | 1 year |
| Number of functions | 4 |
| Size in the open state | 7.3 см |
| Type of multitool | аксесуар , брелок для ключів , кишеньковий |
$8.24
In stock
Артикул: S801
| Vaga | 303 g |
| Guarantee | 25 years |
| Number of functions | 16 |
| Multitool color | сірий |
| Dimensions when folded | 106×41×20 |
$32.93
In stock
Артикул: CM1349
| Vaga | 226 g |
| Guarantee | 25 years |
| Number of functions | 14 |
| Multitool color | чорний |
| Dimensions when folded | 10.7 см |
$23.98
In stock
Артикул: S501
| Vaga | 138 g |
| Guarantee | 10 years |
| Multitool color | сірий |
| Dimensions when folded | 104×26×18 |
| Type of multitool | повнорозмірний , кишеньковий |
$17.68
In stock
Артикул: S601
| Vaga | 526 g |
| Guarantee | 25 years |
| Multitool color | сірий |
| Dimensions when folded | 282×69×30 |
| Type of multitool | повнорозмірний , кишеньковий |
$34.87
In stock
Артикул: S602R
| Vaga | 260 g |
| Guarantee | 25 years |
| Multitool color | сірий |
| Dimensions when folded | 226x59x28 |
| Type of multitool | повнорозмірний |
$15.02
In stock
Артикул: S602B
| Vaga | 260 g |
| Guarantee | 25 years |
| Multitool color | сірий |
| Dimensions when folded | 226x59x28 |
| Type of multitool | повнорозмірний |
$13.32
In stock
Артикул: S602G
| Vaga | 260 g |
| Guarantee | 25 years |
| Multitool color | сірий |
| Dimensions when folded | 226x59x28 |
| Type of multitool | повнорозмірний |
$13.32
In stock
Артикул: GSA01-YE
| Vaga | 0.943 кг |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина | 34.7 |
| Producer | Ganzo |
| Type | saw, axe |
$32.21
In stock
Артикул: F804-FS
| Type of knife | армійський, мачете |
| Knife type | нескладаний |
| Blade shape | drop-point |
| Vaga | 544 г |
| Guarantee | 12 months |
$36.32
In stock
Артикул: FSA01-YE
| Vaga | 943 г |
| Guarantee | 12 months |
| Multitool color | чорний |
| Type of multitool | повнорозмірний |
| Довжина | 34.7 |
$38.02
In stock
Артикул: FSA02-YE
| Vaga | 980 г |
| Guarantee | 12 months |
| Довжина | 44 |
| Producer | Firebird |
| Type | saw, axe |
$49.16
In stock
Артикул: AD105
| Guarantee | 12 months |
| Producer | Adimanti |
| Type | richly functional shovel |
$47.70
In stock
Артикул: AD110A
| Guarantee | 12 months |
| Producer | Adimanti |
| Type | richly functional shovel |
$67.08
In stock
Артикул: AD220A
| Guarantee | 12 months |
| Producer | Adimanti |
| Type | richly functional shovel |
$93.71
In stock
Артикул: AD225
| Guarantee | 12 months |
| Producer | Adimanti |
| Type | richly functional shovel |
$114.77
In stock
Артикул: F804
| Type of knife | армійський, мачете |
| Knife type | нескладаний |
| Blade shape | drop-point |
| Vaga | 544 г |
| Guarantee | 12 months |
$36.32
In stock
Артикул: Whistle
| Vaga | 6 g |
| Guarantee | 12 months |
| Розмір | 4,2 х 1,7 х 1,1 см |
| Producer | Ganzo |
$2.18
In stock
Артикул: firestarter
| Guarantee | 12 months |
| Розмір | 44 мм (довжина стержня); 79 мм (загальна довжина) |
| Producer | Ganzo |
$2.67
In stock
Артикул: KT5524
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Інструменти |
| Загальна довжина | 101 мм |
| Producer | NexTool |
| Type | richly functional shovel |
$67.08







































