- Home
- Produkte für die Jagd und Fischerei
- Messer und Werkzeuge | Seite: 3
Messer und Werkzeuge | Seite: 3

Selection by parameters
Page - 3
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595744666
| Vaga | 180 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Hersteller | Naturehike |
€16,78
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595717820
| Vaga | 374 г |
| Garantie | 1 Rik |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
€17,43
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595761847
| Vaga | 1.2 кг |
| Garantie | 1 Rik |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Hersteller | Naturehike |
€65,58
Auf Lager
Herstellerkürzel: HK001
| Vaga | 1.72 кг |
| Garantie | 12 Monate |
| Тип товару | Інструменти |
| Hersteller | Adimanti |
| Typ | Schaufel |
€47,94
Auf Lager
Herstellerkürzel: HK002
| Vaga | 1.73 кг |
| Garantie | 12 Monate |
| Тип товару | Інструменти |
| Hersteller | Adimanti |
| Typ | Schaufel |
€53,38
Auf Lager
Herstellerkürzel: AXE-003
| Garantie | 12 Monate |
| Тип товару | Інструменти |
| Hersteller | Adimanti |
| Typ | Sokyra |
€37,26
Auf Lager
Herstellerkürzel: 6927595717813
| Vaga | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Hersteller | Naturehike |
€17,43
Auf Lager
Herstellerkürzel: CP-02A
| Vaga | 28.4 г |
| Garantie | 12 Monate |
| Тип товару | Інструменти |
€108,72
Auf Lager
Herstellerkürzel: CP-02B
| Vaga | 28.4 г |
| Garantie | 12 Monate |
| Тип товару | Інструменти |
€108,72
Auf Lager
Herstellerkürzel: 960941
| Garantie | 14 Tage |
| Тип товару | Інструменти |
| Hersteller | СИЛА |
| Typ | Лопати |
€4,45



















