- Home
- Goods for hunting and fishing
- Knives and tools | page: 3
Knives and tools | page: 3

Selection by parameters
In stock
Артикул: 6927595744666
| Vaga | 180 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Producer | Naturehike |
$18.65
In stock
Артикул: 6927595717820
| Vaga | 374 г |
| Guarantee | 1 year |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
$19.38
In stock
Артикул: 6927595761847
| Vaga | 1.2 кг |
| Guarantee | 1 year |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Producer | Naturehike |
$72.89
In stock
Артикул: HK001
| Vaga | 1.72 кг |
| Guarantee | 12 months |
| Тип товару | Інструменти |
| Producer | Adimanti |
| Type | shovel |
$53.27
In stock
Артикул: HK002
| Vaga | 1.73 кг |
| Guarantee | 12 months |
| Тип товару | Інструменти |
| Producer | Adimanti |
| Type | shovel |
$59.33
In stock
Артикул: AXE-003
| Guarantee | 12 months |
| Тип товару | Інструменти |
| Producer | Adimanti |
| Type | axe |
$41.41
In stock
Артикул: 6927595717813
| Vaga | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Producer | Naturehike |
$19.38
In stock
Артикул: CP-02A
| Vaga | 28.4 г |
| Guarantee | 12 months |
| Тип товару | Інструменти |
$120.83
In stock
Артикул: CP-02B
| Vaga | 28.4 г |
| Guarantee | 12 months |
| Тип товару | Інструменти |
$120.83
In stock
Артикул: 960941
| Guarantee | 14 days |
| Тип товару | Інструменти |
| Producer | СИЛА |
| Type | Лопати |
$4.94



















